Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak. Przeżyła wielki dramat

10

Edyta Górniak postanowiła mocno się otworzyć. Wyznała, że została zdradzona przez ostatniego partnera. Było to dla niej bardzo bolesne doświadczenie.

Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak. Przeżyła wielki dramat
Edyta Górniak (akpa)

Jakiś czas temu serce Edyty Górniak pękło na drobne kawałki. Wszystko dlatego, że została zdradzona przez partnera.

Jedno z najgorszych doświadczeń, jakie człowiek może przeżyć, to poczucie zdrady. Wszelakiej: emocjonalnej, finansowej, duchowej, rodzinnej, przyjacielskiej, przez kogokolwiek. Uczucie bycia zdradzonym jest jedną z najtrudniejszych lekcji do odrobienia - wyznaje artystka w szczerej rozmowie z "Super Expressem".

Zapewnia, że obecnie z jej sercem "jest już OK". Górniak zdołała je posklejać. Nie ukrywa jednak, że krzywda, jaką dwa lata temu wyrządził jej partner, była dla niej niezwykle bolesna. Mężczyzna, którego darzyła miłością, zdradził ją z inną kobietą, czego efektem było poczęcie dziecka.

Edyta Górniak: Musiałam przywdziać energetyczną skorupę

Górniak potrzebowała czasu, by podnieść się po tym bolesnym ciosie. - Żeby przeżyć to, musiałam przywdziać energetyczną skorupę. Mój organizm się tak mocno spiął, że dostał swego rodzaju wewnętrznego zakwasu - dodaje, cytowana przez "SE".

Uwalnianie tego na przestrzeni czasu jest jak leczenie wewnętrznych siniaków. To jest takie dziwne... W tych traumach jest tak, że nie leci krew, nie można opatrzyć, nie ma maści, nie ma leków. To, co się stało w organizmie, potrzebuje czasu na uwolnienie. Mam czasem takie dni, że jestem totalnie obolała - podsumowuje Edyta Górniak.

Obecnie jest zamknięta na kolejną miłość. Wszystko dlatego, że się jej boi.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić