aktualizacja 

Wszystko poszło na żywo. Ale wpadka Prokopa w "DDTVN". "Będą zwolnieni"

186

Marcin Prokop zaliczył sporą wpadkę na antenie TVN. Prowadzący "Dzień dobry TVN" praktycznie natychmiast zaczął się tłumaczyć ze swojego potknięcia. Jednocześnie żartobliwie zapewnił, że winni poniosą konsekwencje.

Wszystko poszło na żywo. Ale wpadka Prokopa w "DDTVN". "Będą zwolnieni"
Marcin Prokop (AKPA)

"Dzień dobry TVN" jest programem nadawanym "na żywo". O wpadki zatem nietrudno. W przypadku takich formatów nie ma najmniejszych szans na jakieś cięcia czy poprawki.

Potknięcia przytrafiają się nawet najbardziej doświadczonym dziennikarzom. Coś na ten temat wie Marcin Prokop. On zebrał już niemały bagaż doświadczeń. Programy śniadaniowe prowadzi od wielu lat. Wraz z Dorotą Wellman zaczynał w TVP, by następnie przenieść się do TVN-u.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odwet na mediach za Macierewicza? "Może być spokojny"

Widzowie wręcz uwielbiają ten duet. Znakiem charakterystycznym Doroty i Marcina jest choćby to, że czasem nie szczędzą sobie złośliwości. Ich fani doceniają takie "dogryzanie" sobie, ale i poczucie humoru tej pary.

Marcin Prokop zaczął się tłumaczyć

Ostatnio Marcin Prokop musiał się tłumaczyć. Wszystko za sprawą wpadki, która przytrafiła mu się przy okazji zapowiadania rozmowy z trenerkami fitness na temat ćwiczeń na pośladki. Był ewidentnie rozochocony, co nie pomogło w uniknięciu potknięcia.

W trakcie przedstawiania rozmówczyń przekręcił nazwisko jednej z nich. Powinien powiedzieć "Budnicka", a z jego ust padło nazwisko "Rudnicka". Po tej pomyłce Prokop natychmiast zaczął się tłumaczyć.

Całą winę zwalił na produkcję, która źle zapisała nazwisko trenerki. - To źle mi napisali. Pani zobaczy, że to nie mój błąd - przekazał Prokop, wskazując na zapiski na kartce ze scenariuszem. Jakby tego było mało, zapewnił, że... znajdzie winnych. Zadeklarował poza tym, że poniosą oni konsekwencje tego potknięcia.

Będą zwolnieni - oznajmił żartobliwym tonem na antenie TVN.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić