Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MMC
|

Wyjątkowa pozycja Nicole Kidman. Chiny zrobiły to "dla dobra kraju"

5
Podziel się

W Chinach rzadko kto może liczyć na takie ustępstwa. Nicole Kidman się jednak udało. Gwiazda, jako jedna z niewielu przybyszów zza granicy, mogła liczyć na zwolnienie z kwarantanny.

Wyjątkowa pozycja Nicole Kidman. Chiny zrobiły to "dla dobra kraju"
Nicole Kidman. (Instagram)

W Chinach obowiązują jedne z najbardziej restrykcyjnych zasad dotyczących przekraczania granicy i kwarantanny. Osoby przybywające do Chin, niezależnie od statusu, czy to polityk, czy lekarze WHO, czy olimpijczycy, muszą określony czas pozostać w izolacji. Chyba, że jest się Nicole Kidman.

Okazuje się, że Nicole Kidman, która przybyła do Hongkongu, miała krótszą kwarantannę, niż powinna. Poinformowała o tym lokalna prasa min. "South China Morning Post" i "The Standard".

Pozwolenie na podróż do Hongkongu ze zwolnieniem z kwarantanny w celu wykonywania wyznaczonej pracy zawodowej. (...) posunięcie to sprzyjało utrzymaniu niezbędnego funkcjonowania i rozwoju gospodarki Hongkongu- skomentowały władze Hongkongu cytowane przez CNN.

Nicole Kidman ma wystąpić na planie serialu kręconego z ramienia Amazona. Przedstawiciele gwiazdy nie chcieli zabrać głosu w sprawie i ani nie potwierdzili doniesień, ani im nie zaprzeczyli.

Zobacz także: Były chłopak MartiRenti zdradza ile jest warta dla niego miłość, którą ona sprzedała za milion złotych
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
ciekawy
5 miesięcy temu
ciekawe czy jej test analny na kowid robili...
Zocha
5 miesięcy temu
To my tu w Ausrtalii ludzi nie wypuszczamy z kraju by polecieli pożegnac się z umierająca matką, ojcem a prosze jak aktorzy z ramienia amazona wszystko moga. W Ausrtalii panuje obecnie w Sydney, Melbourne I innych miastach surowy lockdown ale sportowcy, aktorzy, gwiazdy TV nie przenosza wirusa. Hipokryzja o pomste woła!!!!
niezapomniane...
5 miesięcy temu
filmy, Godziny, Za wszelką cenę...
Krom
5 miesięcy temu
Jezus Maria, jaki żylak na stopie!
ola
5 miesięcy temu
Może jej ojciec i tam miał jakieś kontakty z grubymi rybami. Do Singapuru było blisko.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić