Wyjątkowa pozycja Nicole Kidman. Chiny zrobiły to "dla dobra kraju"

8

W Chinach rzadko kto może liczyć na takie ustępstwa. Nicole Kidman się jednak udało. Gwiazda, jako jedna z niewielu przybyszów zza granicy, mogła liczyć na zwolnienie z kwarantanny.

Wyjątkowa pozycja Nicole Kidman. Chiny zrobiły to "dla dobra kraju"
Nicole Kidman. (Instagram)

W Chinach obowiązują jedne z najbardziej restrykcyjnych zasad dotyczących przekraczania granicy i kwarantanny. Osoby przybywające do Chin, niezależnie od statusu, czy to polityk, czy lekarze WHO, czy olimpijczycy, muszą określony czas pozostać w izolacji. Chyba, że jest się Nicole Kidman.

Okazuje się, że Nicole Kidman, która przybyła do Hongkongu, miała krótszą kwarantannę, niż powinna. Poinformowała o tym lokalna prasa min. "South China Morning Post" i "The Standard".

Pozwolenie na podróż do Hongkongu ze zwolnieniem z kwarantanny w celu wykonywania wyznaczonej pracy zawodowej. (...) posunięcie to sprzyjało utrzymaniu niezbędnego funkcjonowania i rozwoju gospodarki Hongkongu- skomentowały władze Hongkongu cytowane przez CNN.

Nicole Kidman ma wystąpić na planie serialu kręconego z ramienia Amazona. Przedstawiciele gwiazdy nie chcieli zabrać głosu w sprawie i ani nie potwierdzili doniesień, ani im nie zaprzeczyli.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Były chłopak MartiRenti zdradza ile jest warta dla niego miłość, którą ona sprzedała za milion złotych
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić