aktualizacja 

Poruszenie w Poznaniu. Nagrali, co stało się na koncercie Maty

22

Na koncercie Maty w Poznaniu doszło do wyjątkowego momentu. Artysta zadedykował piosenkę zmarłej fance, która nie zdążyła za życia udać się na jego koncert. Wideo pokazujące wyjątkowe wykonanie trafiło do mediów społecznościowych.

Poruszenie w Poznaniu. Nagrali, co stało się na koncercie Maty
Nagranie z koncertu obiegło sieć (Facebook)

7 października w Poznaniu zakończyła się trasa koncertowa Maty. Raper przez niespełna trzy miesiące odwiedził największe miasta w Polsce. Na specjalnie przygotowanej scenie zagrał swoje największe hity. Każdy z koncertów zgromadził tysiące fanów rapera. Szczególnie głośno było o wejściach artysty, który w każdym z miast zrobił to inaczej.

Zakończenie trasy koncertowej Maty odbyło się w Poznaniu. Stolica Wielkopolski po raz pierwszy w historii gościła rapera. Tłumnie zgromadzeni pod sceną fani się nie zawiedli. Artysta jak zwykle dał z siebie wszystko. Uczestnicy usłyszeli największe hity. Tym razem muzyk wraz ze swoim składem rozpoczęli występ wjazdem limuzyną.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Mata zrobił to dla fanki

Koncert w Poznaniu był wyjątkowy nie tylko ze względu na zakończenie trasy. Niedawno media społecznościowe obiegła informacja o śmierci Natalii. Zagorzała fanka Maty zginęła tragicznie w wypadku samochodowym w dniu pogrzebu swojej matki. Niestety nie zdążyła za życia spełnić swojego marzenia i udać się na koncert ulubionego rapera. Siostra zmarłej zwróciła się do Maty w mediach społecznościowych, aby ten poznał tę tragiczną historię.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Siostra Natalii poprosiła również, aby Mata uczcił pamięć zmarłej. Chciała, aby raper zadedykował jej utwór lub po prostu zrobił minutę ciszy. Tragiczna historia dotarła do artysty jeszcze przed koncertem w Poznaniu. To właśnie podczas występu w stolicy Wielkopolski Mata zadedykował nieżyjącej Natalii utwór "67-410", który napisał po śmierci swojego dziadka. Zarówno publika, jak i internauci byli wzruszeni.

Straszna historia. Miejmy nadzieję, że podobało jej się wykonanie z góry - napisał internauta.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić