Zakochany Jarosław Bieniuk całuje Zuzannę Pactwę. Miłość kwitnie

27

Jarosław Bieniuk spędza właśnie błogie chwile w Meksyku u boku Zuzanny Pactwy. Para relacjonuje rajski urlop na swoich profilach w mediach społecznościowych. Opublikowali zdjęcie, które potwierdza ich wielką miłość.

Zakochany Jarosław Bieniuk całuje Zuzannę Pactwę. Miłość kwitnie
Nowa partnerka Bieniuka opublikowała całuśne zdjęcie (Instagram)

Swój związek przez jakiś czas starali się utrzymać w tajemnicy. Nie było to łatwe, bo paparazzi czyhali pod domem Jarosława Bieniaka, chcąc sfotografować jego nową dziewczynę. Oficjalnie potwierdzili, że są parą w październiku 2020 r. na urodzinach Oliwii Bieniuk.

Od początków tej znajomości wiele się zmieniło. Zuzanna Pactwa doskonale odnalazła się w patchworkowej rodzinie Jarosława Bieniuka i show biznesie. Dzieci byłego piłkarza polubiły jego nową partnerkę, zaliczyli już nawet kilka wspólnych, rodzinnych wypadów.

Teraz para może nacieszyć się sobą w bajecznym anturażu. Od jakiegoś czasu wypoczywają w Meksyku, co zresztą chętnie relacjonują w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na profilach Bieniuka i Pactwy pełno urzekającej natury, zabytków, restauracji i oczywiście plaż. Była modelka chętnie pozuje w kostiumach. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym całuje Jarosława Bieniuka. Miłość kwitnie!

Zobacz także: Oliwia Bieniuk uspokaja: "Tatuś odpowiada za wszystkie moje współprace"
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić