Zamieszkali razem. Wiadomo, kim jest nowy chłopak Doroty Szelągowskiej

98

Dorota Szelągowska, choć niechętnie opowiada o swoich podbojach sercowych, wciąż jest na celowniku mediów. Te prześcigają się w doniesieniach o kolejnych rozwodach i nowych miłościach celebrytki. Najnowsze plotki okazują się być prawdziwe...

Zamieszkali razem. Wiadomo, kim jest nowy chłopak Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska (AKPA, AKPA)

Dorota Szelągowska to jedna z największych gwiazd TVN-u. Córka słynnej pisarki, Katarzyny Grocholi prowadzi programy o remontach. A te mają ogromną rzeszę fanów.

To z kolei przekłada się na popularność prowadzącej. Szczególne emocje budzi jej życie prywatne. A to, w przeciwieństwie do zawodowego, jest dość burzliwe.

Burzliwe życie miłosne

Szelągowska ma bowiem za sobą już trzeci rozwód. Tym razem rozstała się z ojcem swojej córki Wandy, z którym zaczęła się spotykać, gdy rozwiodła się z Adamem Sztabą po zaledwie trzech miesiącach od ślubu. W programie Kuby Wojewódzkiego nie kryła, że rozwód był jej bardzo na rękę.

Cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy - mówiła.

Potwierdziła wówczas również, że znów jest zakochana. "Życie na Gorąco" dowiedziało się, że jej kolejnym partnerem jest wzięty producent telewizyjny. Z resztą jest związany z TVN.

Jeśli wierzyć plotkom, para zamieszkała już ze sobą. Celebrytka nie chce się tym jednak chwalić z obawy przed ojcem Wandzi. Ta sytuacja może bowiem niekorzystnie wpłynąć na sytuację w sądzie. A korytarze stacji aż huczą od plotek...

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić