Zapytali Miller o związki z kobietami. Odpowiedź zwala z nóg

90

Wnuczka byłego premiera Leszka Millera weszła do świata show-biznesu z impetem i od razu w nim namieszała. Od tamtego czasu nie przestaje zaskakiwać. Na pytanie fana o swoje życie prywatne odpowiedziała z rozbrajającą szczerością.

Zapytali Miller o związki z kobietami. Odpowiedź zwala z nóg
Monika Miller (Instagram)

Wnuczka Leszka Millera, Monika Miller nie przestaje zaskakiwać fanów. A tych ma niemałą sumkę w swoich mediach społecznościowych - na samym tylko Instagrmie śledzi ją aż 135 tys. osób.

Swoją rozpoznawalność zbudowała nie tylko na nazwisku. Miller jest wszechtronnie uzdolnioną artystką. Ponadto znana jest ze swoich szczerych do bólu wypowiedzi, które często odbijają się szerokim echem w mediach.

Pytanie o orientację

Tym razem, gdy zorganizowała tzw. Q&A [questions and answers - pytania i odpowiedzi - przyp.red.] na swoim Instgramie, od razu posypały się kontrowersyjne pytania.

Celebrytka jednak nigdy takich nie unika. Na to również udzieliła szczerej odpowiedzi. "Mogłabyś stworzyć związek z kobietą?" - zapytał dociekliwy fan.

A bo to raz? - odpowiedziała bez wahania Millerówna.

To oznacza, że jej wyznanie o tym, że jest biseksualna nie było prowokacją. Miller faktycznie ma doświadczenia w związkach z kobietami.

Choć o związkach influencerki niewiele w mediach wiadomo, ta odpowiedź z pewnością wywoła również lawinę innych pytań. Ale może o to chodziło?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić