Zarzucił Dodzie, że poprawiała urodę. Teraz musi słono zapłacić

13

Lekarz Andrzej Sankowski, kilka lat temu na podstawie zdjęć ocenił, jakim operacjom plastycznym poddała się Doda. Piosenkarka postanowiła go zaskarżyć i sprawę wygrała. Udowodniła, że nie miała żadnej z wymienionych operacji i zgarnęła 50 tys. złotych.

Zarzucił Dodzie, że poprawiała urodę. Teraz musi słono zapłacić
(AKPA)

Kilka lat temu w programie TVN Chirurg Andrzej Sankowski na podstawie kilku zdjęć orzekł jakie operacje plastyczne miała Doda. Stwierdził, że piosenkarka zoperowała m.in. nos.

Jakie operacje plastyczne miała Doda?

Doda podała lekarza do sądu. Aby udowodnić, że nie miała żadnej operacji poddała się dokładnym testom. Specjaliści dokładnie analizowali jej skórę w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów po skalpelu.

Badania potwierdziły słowa piosenkarki. Nie miała żadnej operacji plastycznej na twarzy, a sąd okręgowy, podtrzymał, że wypowiedź lekarza naruszyła dobra osobiste piosenkarki.

Lekarz musi ją przeprosić Dodę i wypłacić na jej rzecz 25 tys. zł zadośćuczynienia. Ponadto musi dopłacić kolejne 25 tys. złotych za obrażenie jej w jednym z tabloidów. Lekarz powiedział po rozprawie, że piosenkarka musi ratować swoją podupadająca karierę szokującym makijażem i strojami.

Wiem, że wiele kobiet przychodzi z moim zdjęciem twarzy do lekarzy, chcąc poddać się tym samym operacjom, którym niby ja się poddałam. Teraz już będą wiedzieć, że będą to pieniądze wyrzucone w błoto, bo takowych nie było. I mam nadzieję, że nie dadzą się pokroić i zwieść „specjalistom", bo, jak widać, i oni kłamią. A efekty mogą być różne i niestety nieodwracalne - mówi Doda w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz także: Tom Jones o spotkaniu z królową Elżbietą. "Od razu zacząłem ją przepraszać!"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić