Zaskoczenie. Oliwia Bieniuk pokazała dwa testy ciążowe

11

Oliwia Bieniuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio celebrytka udostępniła zdjęcie dwóch testów ciążowych. W pierwszej chwili internauci mogli pomyśleć, że... młoda gwiazda jest w ciąży.

Zaskoczenie. Oliwia Bieniuk pokazała dwa testy ciążowe
Oliwia Bieniuk pokazała dwa testy ciążowe (AKPA, Instagram)

Niedawno Oliwia Bieniuk postanowiła się przeprowadzić. Opuściła rodzinną Gdynię, by zamieszkać w Warszawie. Jednocześnie rozpoczęła studia aktorskie w jednej z warszawskich szkół filmowych.

Oliwia jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Ostatnio pokazała zdjęcie testów ciążowych. W pierwszej chwili część jej fanów pewnie pomyślała, że celebrytka spodziewa się dziecka.

Nic z tych rzeczy. Po pierwsze, testy pokazują wynik negatywny, a po drugie - wcale nie chodzi tutaj stricte o Oliwię Bieniuk. To zdjęcie pierwotnie zamieściła w sieci Nawojka Chałupińska, dyrektorka zarządzająca Tidalem w Polsce.

W dość szerokim wpisie nawiązała do głośnej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o kobietach. Najwidoczniej jej stanowisko spodobało się Oliwii Bieniuk i postanowiła się pod nim podpisać.

Nawojka Chałupińska zwróciła się do Jarosława Kaczyńskiego

Wypowiedź szefa PiS wywołała gigantyczne poruszenie. Polityk w co najmniej kontrowersyjny sposób mówił o kobietach, alkoholizmie i płodności. Co na to Chałupińska?

Panie Jarosławie Kaczyński. Domyślam się, że nie ma pan kontaktu z kobietami (w każdym wieku - a zwłaszcza w wieku rozrodczym) i nie wie pan, z czym one się borykają. Ja mam 37 lat, więc według pana teorii o 25-latkach, to ja jestem już tak geriatryczną kobietą pod względem reprodukcji, że chyba nie powinnam się już starać! - napisała.

Zauważyła poza tym, że działania rządu nie są korzystne z perspektywy kobiet. "Tutaj kłania się to, co pan nam zabrał! Co? In Vitro! Nie chcą! Mają do tego prawo! Boją się braku wyboru! Osz cholera, znów kłania się to, co zrobiliście! Zaostrzone prawo aborcyjne" - podkreśliła wyraźnie poirytowana.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Te dwa miejsca są dla Rosji kluczowe. "Decydujące dla losów wojny"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić