Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Zawrzało po koncercie TVP "Murem za polskim mundurem". "To jest żart?!"

186
Podziel się:

Koncert "Murem za polskim mundurem" przeszedł już do historii. Wiele osób krytycznie wypowiada się na temat wydarzenia organizowanego przez TVP. Nie brakuje takich, którzy twierdzą, że organizatorzy się nie popisali.

Zawrzało po koncercie TVP "Murem za polskim mundurem". "To jest żart?!"
Captain Jack podczas koncertu "Murem za polskim mundurem" (AKPA)

5 grudnia Telewizja Polska zorganizowała wydarzenie, które miało być symbolem wsparcia dla żołnierzy i funkcjonariuszy pełniących służbę na granicy. Koncert "Murem za polskim mundurem" wywołał ogromne poruszenie. Nie brakuje takich, którzy bardzo dosadnie wypowiadają się na temat przebiegu imprezy.

Wydarzenie zostało zorganizowane na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak m.in. Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski, Elwira Mejk z Trubadurami, Oceana, Captain Jack, No Mercy oraz Lou Bega.

Internauci na bieżąco dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Sporo ostrych opinii pojawiło się między inny na facebookowym profilu TVP.

"Murem za polskim mundurem". Gorąco w sieci!

"Kto ku.... dobierał ten repertuar. Zero szacunku do tych ludzi, którzy walczyli za Polskę" - pisał jeden z poirytowanych internautów. Podobnych komentarzy było więcej.

"Czerwone maki" w wykonaniu Górniak to obraza dla tych, którzy walczyli pod Monte Cassino i tych stawali na baczność, gdy śpiewano tę pieśń. Kiedyś hymn Polski, a dzisiaj "Czerwone maki". Miejcie przyzwoitość - zaznaczał inny komentujący.
To jest żart?! Co to ma wspólnego z wojskiem polskim?! I co myśli sobie taki powstaniec warszawski siedzący pod sceną słuchając kapitana Jacka czy Oceany jakiejś? Ludzie dajcie spokój. Wstyd - grzmiał kolejny internauta.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(186)
mirek
6 miesięcy temu
POwcy jak zwykle płaczą i judzą....Koncert był spoko, ponad 3 mln ludzi oglądało i to boli niemieckie media najbardziej.
Rozumiem ale
6 miesięcy temu
Mann to chciałby Pink Floyd ów i the Wall... Heh, bardzo udany rozluźnił afmosferę i nie jak na szkolnej akademii a E Górniak jest artystką na skalę światową tylko trudno się wybić bez....
Elek
6 miesięcy temu
Górniak powinna dostać dożywotni zakaz występowania.I tyle w temacie
Tomi
6 miesięcy temu
Ja w święta nie ruszam się w miejsca publiczne. Przekonacie się dlaczego. Brawo SG.
Ojej
6 miesięcy temu
Zamiast dać kasę chłopakom co stali na mrozie dzień i noc to płacą jakiemuś kopciuchowi za marny występ. To jest patriotyzm?
Wiekon
6 miesięcy temu
Jaki prezes taki koncert !
Mapka
6 miesięcy temu
Górniak Zabrze
Kkob
6 miesięcy temu
A NIE PISALEM ZE GORNIAK BEDZIE HITEM TEGO "KONCERTU"?!😀😀😃
Obserwator
6 miesięcy temu
Co ty porównujesz Kurski? Żołnierzy walczących na froncie ze strażnikami muru getta, jakim stała się w rzeczywistości granica z Białorusią? Strażników atakujących ludzi umierających z wychłodzenia i głodu? Doskonale wpisaliście się w koszmarne zachowanie Łukaszenki. Wstyd! To jest absurd podobny do defilowania w uroczystościach wojskowych "funkcjonariuszy" służb karno-skarbowych. Pomieszanie z poplątaniem.
Dinozaur
6 miesięcy temu
Żaden faszystowski rząd i jego propagandowe tuby nigdy , przenigdy nie wykazywały się smakiem, gustem, i szacunkiem do odbiorcy.
minskmazow
6 miesięcy temu
Co ten jankes ma wspólnego z polskim wojskiem? A tak na serio "Za murem z drutu kolczastego za polskim mundurem"
Okrakiem
6 miesięcy temu
Wszystkie nieprzychylne komentarze są rasistowskie i ksenofobiczne. Captain Jack i Lou Bega są BLM, a nasza Górniak też jest z uciskanej mniejszości. Piszczcie o nich z szacunkiem faszyści!
Dom
6 miesięcy temu
Ludzie umierają za murem, za polskim mundurem…
HIHIHI
6 miesięcy temu
Śmieszne jest to jak teraz opozycja chce zrobić z ludzi idiotów wmawiając, że artyści nie wiedzieli jaki charakter ma koncert bez weryfikowania to bezpośrednio ze zdaniem samych zainteresowanych bądź Ich rzeczników, bo przecież próby generalne przed oficjalnymi koncertami nie istnieją; beka.😄
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić