Antonina Jazińska| 

Zbigniew Zamachowski walczy z COVID-19. Ciężko przechodzi chorobę

5

Według doniesień jednego z tabloidów Zbigniew Zamachowski jest zakażony koronawirusem, a jego stan jest dość poważny. Na razie odizolował się od reszty rodziny.

Zbigniew Zamachowski walczy z COVID-19. Ciężko przechodzi chorobę
Zbigniew Zamachowski zakażony koronawirusem (AKPA)

Choć trwa program szczepień, to wciąż liczba dziennych potwierdzonych zakażeń koronawirusem wynosi kilka tysięcy. Pandemia pozostanie z nami jeszcze przez jakiś czas, więc wciąż trzeba uważać na swoje zdrowie oraz przestrzegać restrykcji i obostrzeń.

Niestety, z COVID-19 zmaga się Zbigniew Zamachowski. Aktor ma ciężko znosić chorobę. Według "Super Expressu" jego stan ma być bardzo poważny. Dopadła go bardzo wysoka gorączka (39 stopni). Na szczęście jeszcze nie wymaga hospitalizacji.

ZOBACZ TEŻ: Afera szczepionkowa – złota "18-tka"

Wiadomo jednak, że Zamachowski odizolował się od pozostałych członków rodziny dla ich bezpieczeństwa. Nie chcąc narażać ich na zakażenie, wyprowadził się z mieszkania, które dzieli z żoną Moniką, do kawalerki na warszawskim Żoliborzu.

Partnerka aktora zrobiła sobie test na obecność koronawirusa. Uzyskała negatywny wynik.

Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia - komentuje Zamachowska.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić