o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Zdecydowana reakcja biskupa. Oberwało się Ewie Krawczyk

90
Podziel się

8 września Krzysztof Krawczyk obchodziłby 75. urodziny. W tym dniu w Grotnikach odbyła się wyjątkowa msza. Przy okazji nabożeństwa biskup odniósł się do ubioru Ewy Krawczyk, wdowy po wielkim artyście.

Zdecydowana reakcja biskupa. Oberwało się Ewie Krawczyk
Ewa Krawczyk (akpa)
bEILNNvp

8 września w intencji Krzysztofa Krawczyka modlili się fani oraz bliscy. W kościele w Grotnikach pojawiła się oczywiście jego żona Ewa, ubrana w czarny strój.

Wdowa po artyście przestrzega zasady zapisanej w Przewodniku Katolickim. Zaznaczono w nim, iż "istnieje zwyczaj, że po śmierci rodziców, współmałżonka oraz dzieci, na znak żałoby należy przez cały rok ubierać czarny strój".

bEILNNvr

Inny pogląd ma biskup Antoni Długosz, który odprawiał środową mszę i pojawił się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Duchowny udzielił Ewie Krawczyk zaskakującej rady.

Krzyśka traktowaliśmy jak swojego brata, więc trudno przyjąć to wszystko, ale wiara w pana Jezusa powoduje, że trochę inaczej się patrzy na śmierć. Nawet żonie Krzysztofa, Ewie, mówiłem, by nie chodziła wciąż w czarnym kolorze, bo to jest rodzaj niezrozumienia istoty chrześcijaństwa - powiedział biskup Długosz w rozmowie z "Faktem".

Skąd taka rada? Biskup wyjaśnia

Dlaczego biskup Długosz radzi Ewie Krawczyk, by choć na moment oderwała się od czerni?

bEILNNvx
Krzyśka traktowaliśmy jak swojego brata, więc trudno przyjąć to wszystko, ale wiara w pana Jezusa powoduje, że trochę inaczej się patrzy na śmierć. Nawet żonie Krzysztofa, Ewie, mówiłem, by nie chodziła wciąż w czarnym kolorze, bo to jest rodzaj niezrozumienia istoty chrześcijaństwa - zaznaczył.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEILNNvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(90)
ESM
miesiąc temu
ludzie w większości są okropni, przykre
Ewa
miesiąc temu
ta wdowa po Krawcfzyku to aktorka, pozoranta, po wypowiedziach widać, że jest nieszczera i zakłamana. Mówi i zachowuje sie na pokaz.
Stefan
miesiąc temu
Przez postawe i zaklamanie takich biskupow ludzie odchodza od koscioła.Na ich bute i postawe nie da sie patrzec.I ta swieta Ewka ktorej przeszkadzal jedyny syn Krawczyka ,sama sie tym chwalila w wywiadach.Biedny ,chory chlopak.Od malego odrzucony przez macoche,dla niego nie bylo miejsca w ich domu ale dla czterech laleczek tak.Wielebny biskupek tego nie widzial,podobno czesto w domu seniora goscil.Obludnik i tyle.
bEILNNvT
Vala
miesiąc temu
Antypatyczna ta p.Krawczyk. Od poczatku ich zwiazku jej zwyczajnie nie lubie.
Anna
miesiąc temu
Krzysztof ma już wszystko gdzieś. Ma w końcu święty spokój. A Ewa niech się ubiera na czarno to jej mąż i jej żałoba a klecha nie powinien się wtrącać.
Anna
miesiąc temu
Krzysztof ma gdzieś już wszystko. A jak ubiera się Ewa to jej sprawa. Klecha nie powinien się wtrącać. Ewa bardzo kochała Krzysztofa i tak przeżywa żałobę.
Mała
miesiąc temu
No po co w czerni !!żałoba to nie udawanie a pani Ewa wierząca i takie rzeczy wyprawia na wygląd to ona jest bardzo wyrachowana.
Antoni
miesiąc temu
Bp Długosz - nie masz nic do powiedzenia, więc ZAMILKNIJ NA WIELKI!
Antoni
miesiąc temu
Bp Długosz - nie masz nic do powiedzenia, więc ZAMILKNIJ NA WIEKI!
muzyk
miesiąc temu
Kobito, przestań udawać!
Molina
miesiąc temu
Ideologia katopislamistyczna narazie ms zie dobrze z wskazazaniem narazie
!!!!!!!!!!!!!...
miesiąc temu
JEDNO WIELKIE UDAWANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!...
miesiąc temu
JEDNO WIELKIE UDAWANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bEILNNvL
na temat
miesiąc temu
ewa - kelnerka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić