Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Złośliwie skomentowali występ Cleo na gali TVP. Odpowiedziała od razu

78

Cleo była jedną z gwiazd, które zaśpiewały w koncercie z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej - jednym z najbardziej medialnych wydarzeń ostatnich dni. Zaśpiewała utwór z repertuaru Manaam - "To tylko tango". Choć fani byli zachwyceni, nie zabrakło krytycznych głosów. Artystka ostro zareagowała.

Złośliwie skomentowali występ Cleo na gali TVP. Odpowiedziała od razu
Cleo (AKPA, AKPA)

70-lecie TVP to ogromna, medialna impreza, na której nie zabrakło największych gwiazd. Część z nich uświetniła ceremonię swoimi występami.

Ważną częścią koncertu były "duety" z nieżyjącymi już artystami. W ten sposób Cleo miała możliwość "zaśpiewania" z Korą przebój "To tylko tango" z repertuaru grupy Manaam.

Interpretacja utworu niestety podzieliła ludzi. I choć fani stanęli za Cleo murem, jedna z ogólnopolskich rozgłośni radiowych podsumowała występ Cleo złośliwym komentarzem: "Myślicie, że Kora przewraca się w grobie po tym duecie?".

Wkurzyła się

Trenerce "The Voice Kids" się to bardzo nie spodobało. Nie kryła oburzenia i w ostrych słowach skrytykowała stację, przekonując, że w swoją interpretację włożyła mnóstwo serca.

Co chcieliście osiągnąć takim niemiłym wpisem? Włożyłam masę serca w ten występ i starałam się jak najlepiej okazać szacunek dla twórczości Kory. Jestem zażenowana sytuacją, w której stacja radiowa grająca wielkie przeboje komunikuje się wpisami, chcąc wzbudzić negatywne emocje i prowokować hejt. Z szacunku do Kory nie powinniście schodzić do tak taniego sposobu na pobudzanie aktywności fanów i promocje swoich materiałów w sieci. Nie zachowujcie się jak portale plotkarskie, po prostu grajcie muzykę - przekazała na swoich mediach społecznościowych gwiazda

Rzeczywiście przesadzili?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić