Znamy go z "M jak miłość". Teraz został... księdzem!

3

Czegoś takiego nie spodziewał się chyba nikt! Jakub Kucner, którego widzowie znają m.in. z serialu "M jak miłość", pokazał zdjęcia w koloratce. "Nie przyjmuję do spowiedzi" - uprzedza na Instagramie.

Znamy go z "M jak miłość". Teraz został... księdzem!
Jakub Kucner (AKPA)

Niegdyś Jakub Kucner pracował jako sprzedawca. Później został trenerem personalnym, a następnie rozpoczął karierę w mediach.

Występował epizodycznie m.in. w "Barwach szczęścia", "Na sygnale" i "Zawsze warto". W 2019 roku zdecydował się natomiast na dołączenie do obsady "M jak miłość".

Jego kariera tak naprawdę zaczęła się rozpędzać w 2017 roku. Wówczas został Misterem Polski. Rok później natomiast sięgnął po tytuł II Wicemistera Global.

Ponadto wziął udział w 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie szalał razem z Lenką Klimentovą. Ostatecznie para zajęła 4. miejsce.

Jakub Kucner w roli księdza. To dla niego nowość

Teraz Kucner został... księdzem. Oczywiście chodzi wyłącznie o rolę w przedstawieniu teatralnym. Poinformował o tym na Instagramie.

Z góry uprzedzam, nie przyjmuję do spowiedzi. W tym roku startuje spektakl, komedia-horror "Ciemno", w którym będę miał przyjemność zagrać w koloratce. Z czego się cieszę, bo księdzem, nie miałem jeszcze okazji być - zaznaczył.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Jak Tamara Arciuch wspomina "Twoja twarz brzmi znajomo"?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić