Znany aktor pocieszycielem Joanny Opozdy. "Dodaje jej wiary"

51

Joanna Opozda przeżywa trudny okres. Powoli dochodzi do siebie po tym, jak została zdradzona przez męża Antka Królikowskiego. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że celebrytka ma pocieszyciela.

Znany aktor pocieszycielem Joanny Opozdy. "Dodaje jej wiary"
Joanna Opozda (AKPA)

Joanna Opozda ma za sobą burzliwy związek z Antkiem Królikowskim. Co prawda para stanęła na ślubnym kobiercu, ale życie błyskawicznie zweryfikowało to małżeństwo. Obecnie Joasia i Antek kroczą własnymi ścieżkami.

Nadal jednak ścierają się w mediach społecznościowych. Ostatnio doszło do wymiany zdań na temat alimentów na Vincenta. Obie strony gorliwie broniły swoich racji.

Między Opozdą i Królikowskim już wydarzyło się bardzo dużo. Historii tej pary nadal nie można jednak uznać za zamkniętą. Nie było przecież jeszcze rozwodu - pierwsza rozprawa zaplanowana jest na wrzesień.

W trudnych momentach Joanna może liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny. "Na Żywo" donosi, że szczególną opieką otoczył ją aktor Patryk Pniewski. Podano, że Joasia zna go od kilku lat.

Patryk bawił się na weselu Opozdy. W trudnych momentach pokazał natomiast, że Asia może na niego liczyć. Aktualnie jest częstym gościem w domu aktorki.

Joanna Opozda może na niego liczyć

Informator "Na Żywo" podaje, że Pniewski "jest przy Aśce, wspiera ją, dodaje jej wiary w siebie. Ona wie, że może o każdej porze dnia i nocy liczyć na jego pomoc. Jest niewiele od niej młodszy, ale bardzo dojrzały i rozsądny".

Wygląda na to, że Patryk jest jej prawdziwym przyjacielem. Mama aktorki twierdzi, że to prawdziwa "bratnia dusza" Joanny.

Owszem, pasują do siebie, ale nie w głowie jej nowy związek. Nie zakończyła jeszcze swojego małżeństwa. Najpierw na tym chce się skupić i na wykończeniu domu, do którego niedawno odebrała klucze. Potem będzie myślała o sobie. Ona zna priorytety - mówi rozmówca tygodnika.
Zobacz także: Konflikt pomiędzy Opozdą i Królikowskim. Trudno się w tym połapać
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić