Zrobili zdjęcie. Hakiel przyłapany w centrum Warszawy

15

Zamyślony, skupiony, posępny. Marcin Hakiel został przyłapany w centrum miasta, gdy zachował się dość... nieelegancko. Podpadł rowerzystom, w dodatku ryzykował, że zostanie ukarany mandatem.

Zrobili zdjęcie. Hakiel przyłapany w centrum Warszawy
Marcin Hakiel podpadł rowerzystom (Instagram)

Ostatnio Marcin Hakiel nie schodzi z pierwszych stron gazet i nie znika z czołówek serwisów plotkarskich. Głównie za sprawą swojego życia osobistego, w którym sporo się dzieje.

Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek Hakiel związał się z tajemniczą Dominiką. A kiedy fani kibicowali jego nowej relacji, okazało się, że i ta szybko przeszła do historii. Po plotkach na temat rzekomego romansu z Magdaleną Stępień, przyszła pora na kolejne podgrzewające atmosferę informacje.

Tym razem tancerz wybrał się na randkę do galerii sztuki Fijewski w Warszawie. Choć nie pokazał twarzy towarzyszącej mu kobiety, zamieścił na Instagramie sugestywne zdjęcia. Tyle wystarczyło, by w sieci zawrzało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Warnke kto ją zaprosił na imprezę?

Wygląda na to, że Marcin Hakiel polubił życie w błysku fleszy i doskonale wie, jak podsycić zainteresowanie swoją osobą. Ale czasem odwraca się to przeciwko niemu. Tym razem uwagę fotoreporterów przykuł samochód Hakiela, a raczej to, gdzie tancerz pozostawił swój luksusowy pojazd.

Hakiel nie umie parkować?

Tancerz posiada duże, luksusowe auto, którego nie sposób nie zauważyć. Z pewnością trudno je również pomylić z rowerem, a jednak...

Jak informuje ''Fakt'', ostatnio tancerz zaparkował dokładnie na środku ścieżki rowerowej, a do auta wrócił dopiero po 1,5 godz.

Marcin Hakiel raczej nie mógł nie zauważyć, gdzie zostawia samochód, ponieważ ścieżkę wyszczególniono rzucającym się w oczy czerwonym kolorem.

Za swoje zachowanie Hakiel mógł otrzymać mandat (do 300 zł), a przede wszystkim - mógł zdenerwować przejeżdżających tamtędy rowerzystów. Ale najwyraźniej niespecjalnie się tym faktem przejął.

Na zdjęciach opublikowanych przez tabloid tancerz wygląda na zamyślonego i zmartwionego. Został przyłapany na nieprawidłowym parkowaniu dokładnie 21 września - dzień wcześniej minęło dokładnie 15 lat od romantycznego ślubu z Kasią Cichopek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić