aktualizacja 

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się w Wielkanoc

58

Krzysztof Jackowski zazwyczaj ma wizje, które nawet w najmniejszym stopniu nie napawają optymizmem. Tym razem było zupełnie inaczej. Podzielił się pozytywnymi przewidywaniami.

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się w Wielkanoc
Krzysztof Jackowski (AKPA)

Ostatnie dni nie są zbyt ciepłe. Polacy borykają się z chłodem, któremu towarzyszą opady deszczu, gradu czy nawet śniegu. W związku z tym niektórzy zaczęli się niepokoić o pogodę w trakcie świąt wielkanocnych.

Czy rzeczywiście są powody do obaw? "Super Express" postanowił zapytać o to najsłynniejszego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Mówiłem wcześniej, że wiosna dość szybko przyjdzie - zaznaczył na wstępie.

Krzysztof Jackowski spostrzegł, że obecnie nie jest zbyt ciepło, ale słoneczne dni napawają optymizmem i wskazują na to, że przedwiośnie dotarło już do Polski.

Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza. W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda. W okresie Wielkanocy będzie już bardzo ładnie. Będzie wiosna - podsumował Krzysztof Jackowski.

Wielkanoc 2022. Co mówią meteorolodzy?

Przewidywania ekspertów na temat pogody podczas świąt wielkanocnych nie są jednoznaczne. IMGW donosił ostatnio, że Wielkanoc będzie nieco chłodniejsza, natomiast Poniedziałek Wielkanocny upłynie pod znakiem dość dobrej aury - termometry pokażą maksymalnie 18 st. Celsjusza.

Generalnie są szanse na to, że święta będą tym razem całkiem niezłe, jeśli chodzi o aurę. Być może zatem tym razem sprawdzą się przewidywania najpopularniejszego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Zobacz także: Relacja z ulic Kijowa. "Wielu odchodzi, ale są też tacy, którzy chcą pozostać"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić