Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Pogoda. Nadciąga niż Hendrik. Polaków czekają przykre niespodzianki

9
Podziel się:

W najbliższych dniach pogoda ma być bardzo sprzyjająca - temperatura sięgnie 20 stopni Celsjusza. Przewidywane są też przykre niespodzianki, które ma przynieść niż Hendrik.

Pogoda. Nadciąga niż Hendrik. Polaków czekają przykre niespodzianki
Burza (Pixabay)

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe godziny upłyną pod znakiem znakomitej aury. Temperatura w wielu miejscach w Polsce może wynieść nawet 20 stopni Celsjusza!

Już wkrótce dojdzie jednak do dużej zmiany. Ma ona nastąpić w nocy ze środy na czwartek, a przyniesie ją niż Hendrik.

Na południu Europy króluje rozległy wyż PHILINE. (...) różnica ciśnień pomiędzy tymi obszarami będzie przyczyną załamania pogody, a przede wszystkim silnego wiatru w Europie i w Polsce. Drugą z przyczyn będzie sam niż i związane z nim fronty atmosferyczne. Pierwszy z nich (ciepły) już teraz przynosi pogorszenie aury na wschodzie kraju. W środę do kraju dotrze kolejny front, który przyniesie opady w nocy z środy na czwartek. Niż HENDRIK przejdzie dość przewidywalną trajektorią na wschód. Największy wpływ na załamanie pogody w Polsce będzie miał niż wtórny, który wraz z frontem chłodnym uderzy w nasz kraj w czwartek - podkreśla serwis fanipogody.pl.

Załamanie pogody! Czego się spodziewać?

Eksperci donoszą, że pogoda będzie płatać figle. Może być naprawdę niebezpiecznie!

Okazuje się, że możliwe jest wystąpienie silnego wiatru i burz, które w październiku zdarzają się sporadycznie. Wiatr z każdym dniem będzie się nasilać. W czwartek może sięgnąć nawet 100 km/h. Ma również popadać.

Najbardziej intensywnych opadów deszczu spodziewamy się na zachodzie, północy i w centrum kraju. W skutek silnego przepływu w wyższych partiach troposfery, a również bliskości frontu na północy kraju bardzo prawdopodobny jest rozwój burz - podano na fanipogody.pl.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
lakarte>
9 miesięcy temu
Zobaczcie, jak dorobił sie aktor żelenski na wojence z Rosją w latach 2014-2018: Komik ma dom o pow. 353 m2 na 12 arowej działce w Iwankowyczu; TRZY mieszkania w Kijowie o pow. 254 m2, 198 m2 i 131 m2 oraz mieszkanie w Wielkiej Brytanii o pow. 01 m2, A także willę 15-POKOJOWĄ we Włoszech w Forte dei Marmi za 3.8 miliona euro. Ale mieszka w państwowej daczy w Koncza-ZAspa, na koszt Ukraińców. Ma dwa samochody Land Rover wart. 140 tyś. zł oraz Mercedes S500 wart, 250 tyś,zł. oraz SZEŚĆ zegarków : Breguet Classige wart 300.000 tyś zł. , Tag Heuer wart. 70 tyś.zł. Rolex Submarine wart. 200 tyś,zł, Bowetta wart. 55 tyś.zł. Graff wart. 120 tyś.zł oraz Bergier wart. 90 tyś. zł... Posiada akcje i papiery dłużne zarejestrowane na CYprze i Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oraz udziały w 10-ciu spółkach zarejestrowane w rajach podatkowych. Przed wstąpieniem na urząd prezydenta Żelenski przepisał udziały większości spółek oligarchom ukraińskim i na żonę. Sam pozostaje obecnie właścicielem 2-ch spółek. Według zeznania podatkowego za 2018 rok, posiadał on aktywa wartości 16,2 miliona dolarów amerykańskich - najwięcej w latach 2014-2018, bo 15,5 miliona dolarów. Dane pochodzą z ukraińskiej Wikipedii. Aspiruje do wciągnięcia NATO do wojny z Ukrainą oraz do Pokojowej NAgrody Nobla.
Shajsebaum
rok temu
Madciąga Haidrih Tusk. Polaków czekają przykre niespodzianki. Na przykład rządamie ukarania całej Polski przez UE, odrbranie wszystkim Polakom funduszy z Unii, nazywanie Polaków nazistami oraz głównymi mordercami szytów. A to tylko zapowiedź. W planach tozkradzenie Polski i sprzedaż ziemi oraz firm Niemcom. Afera z LOT i Amber Gold nie wypaliły. Oporni będąasowo popełniać samobójstwa, jak Lepper i świadkowie Dmoleńskiego zamachu, w którym brał udział Tusk i Komorowski. Jeden i drugi, to agenci służb specjalnych. Tusk to Przestępczej Organizacji mózg. Demontator Polski.
Robert
rok temu
Zarzadzanie przez strach.Jakie to teraz modne.!
Adam
rok temu
Dość nieszczęść ściągnął na nas niż Donek, wystarczy
GOść
rok temu
Niemcy się cieszą znów cały syf i zatrute powietrze z nad ich terytorium przeleci przez Polskę . Całe powietrze 3/4 roku mamy z Niemiec oni kopca a posyłają nam .
~~~
rok temu
Chmura, Hendrik, wirus. Co jeszcze..
afrykaner
rok temu
cud,Hendrix ożył.
MANn
rok temu
Mistrz pogodynka Wojciech Mann
gazda
rok temu
wiatry będą wiały jak będą chciały, a deszcz będzie padał z góry
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić