Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Pogoda. Nadciąga niż Hendrik. Polaków czekają przykre niespodzianki

8
Podziel się

W najbliższych dniach pogoda ma być bardzo sprzyjająca - temperatura sięgnie 20 stopni Celsjusza. Przewidywane są też przykre niespodzianki, które ma przynieść niż Hendrik.

Pogoda. Nadciąga niż Hendrik. Polaków czekają przykre niespodzianki
Burza (Pixabay)
bETiXFwB

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe godziny upłyną pod znakiem znakomitej aury. Temperatura w wielu miejscach w Polsce może wynieść nawet 20 stopni Celsjusza!

Już wkrótce dojdzie jednak do dużej zmiany. Ma ona nastąpić w nocy ze środy na czwartek, a przyniesie ją niż Hendrik.

bETiXFwD
Na południu Europy króluje rozległy wyż PHILINE. (...) różnica ciśnień pomiędzy tymi obszarami będzie przyczyną załamania pogody, a przede wszystkim silnego wiatru w Europie i w Polsce. Drugą z przyczyn będzie sam niż i związane z nim fronty atmosferyczne. Pierwszy z nich (ciepły) już teraz przynosi pogorszenie aury na wschodzie kraju. W środę do kraju dotrze kolejny front, który przyniesie opady w nocy z środy na czwartek. Niż HENDRIK przejdzie dość przewidywalną trajektorią na wschód. Największy wpływ na załamanie pogody w Polsce będzie miał niż wtórny, który wraz z frontem chłodnym uderzy w nasz kraj w czwartek - podkreśla serwis fanipogody.pl.

Załamanie pogody! Czego się spodziewać?

Eksperci donoszą, że pogoda będzie płatać figle. Może być naprawdę niebezpiecznie!

Okazuje się, że możliwe jest wystąpienie silnego wiatru i burz, które w październiku zdarzają się sporadycznie. Wiatr z każdym dniem będzie się nasilać. W czwartek może sięgnąć nawet 100 km/h. Ma również popadać.

bETiXFwJ
Najbardziej intensywnych opadów deszczu spodziewamy się na zachodzie, północy i w centrum kraju. W skutek silnego przepływu w wyższych partiach troposfery, a również bliskości frontu na północy kraju bardzo prawdopodobny jest rozwój burz - podano na fanipogody.pl.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETiXFxe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Shajsebaum
miesiąc temu
Madciąga Haidrih Tusk. Polaków czekają przykre niespodzianki. Na przykład rządamie ukarania całej Polski przez UE, odrbranie wszystkim Polakom funduszy z Unii, nazywanie Polaków nazistami oraz głównymi mordercami szytów. A to tylko zapowiedź. W planach tozkradzenie Polski i sprzedaż ziemi oraz firm Niemcom. Afera z LOT i Amber Gold nie wypaliły. Oporni będąasowo popełniać samobójstwa, jak Lepper i świadkowie Dmoleńskiego zamachu, w którym brał udział Tusk i Komorowski. Jeden i drugi, to agenci służb specjalnych. Tusk to Przestępczej Organizacji mózg. Demontator Polski.
Robert
miesiąc temu
Zarzadzanie przez strach.Jakie to teraz modne.!
Adam
miesiąc temu
Dość nieszczęść ściągnął na nas niż Donek, wystarczy
bETiXFxf
GOść
miesiąc temu
Niemcy się cieszą znów cały syf i zatrute powietrze z nad ich terytorium przeleci przez Polskę . Całe powietrze 3/4 roku mamy z Niemiec oni kopca a posyłają nam .
~~~
miesiąc temu
Chmura, Hendrik, wirus. Co jeszcze..
afrykaner
miesiąc temu
cud,Hendrix ożył.
MANn
miesiąc temu
Mistrz pogodynka Wojciech Mann
gazda
miesiąc temu
wiatry będą wiały jak będą chciały, a deszcz będzie padał z góry
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić