aktualizacja 

Pogoda - sylwester i Nowy Rok. Gdzieniegdzie nawet 15 cm śniegu!

11

Jaka pogoda czeka nas w sylwestra i Nowy Rok? Wszystko wskazuje na to, że aura bardziej będzie przypominać jesień niż zimę. Z drugiej strony eksperci mówią też o tym, że gdzieniegdzie spadnie nawet 15 cm śniegu!

Pogoda - sylwester i Nowy Rok. Gdzieniegdzie nawet 15 cm śniegu!
Biały Sylwester i Nowy Rok? Tylko gdzieniegdzie (Pixabay)

Wszystko wskazuje na to, że czwartek będzie dość pochmurny. Synoptycy przewidują, że temperatura w Polsce będzie oscylować w granicach od 1 (na Podhalu) do 6 stopni Celsjusza (na południu).

W sylwestrową noc w Bieszczadach może spaść nawet 15 cm śniegu! "Fakt" pisze, że niewielkie opady deszczu ze śniegiem i śniegu przewidywane są w północno-zachodniej części kraju.

Noc sylwestrowa będzie relatywnie ciepła, jeśli weźmiemy pod uwagę, że to już koniec grudnia. Termometry praktycznie w całej Polsce wskażą od -1 do 2 stopni Celsjusza. Najzimniej w rejonach podgórskich. Tam nawet -5 stopni! Nad morzem może bardzo mocno wiać.

Nowy Rok. Jaka pogoda?

Wszystko wskazuje na to, że pierwszy dzień nowego roku będzie bardzo pochmurny. Słońce być może ujrzą osoby przebywające na południowym zachodzie, na północy i wschodzie kraju. Temperatura w okolicach zera.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić