Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Zostawiła dwójkę dzieci z garnkiem zupy i poleciała do Paryża wziąć ślub

27
Podziel się:

6-letni chłopiec i jego 5 lat starszy brat z Wielkiej Brytanii, musieli sami poradzić sobie przez aż dwa dni, gdy ich matka postanowiła, że musi ruszyć w pogoń za miłością.

Zostawiła dwójkę dzieci z garnkiem zupy i poleciała do Paryża wziąć ślub
(iStock.com)

Chłopcy zostali sami w domu, bez pieniędzy i opieki. "Kochająca" matka zostawiła im jedynie niewielki garnek zupy. Później pojechała na lotnisko w Manchesterze, by stamtdąd odlecieć do Paryża.

Kobieta poleciała do stolicy Francji, by spotkać się z nieznajomym. Mężczyznę poznała na portalu randkowym, nigdy wcześniej go nie spotkała, a jedynie rozmawiała przez Facebooka przez kilka tygodni. Na miejscu romantyczny Francuz oświadczył się pod wieżą Eiffla. Ślub miał odbyć się tydzień później, matka chciała przywieźć na uroczystość swoich synów.

30-letnią matkę aresztowano na lotnisku tuż po powrocie z wycieczki. Była niezwykle zaskoczona, gdy w zeszłym tygodniu policjanci zakładali jej kajdanki - pisze "The Sun". Wszystko dlatego, że jeden z chłopców pochwalił się domową sytuacją przy nauczycielce.

Wychowawczyni nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała. Od razu zawiadomiła policję, która wysłała opiekę społeczną do domu chłopców. Do czasu rozprawy przed sądem ich matka będzie spędzać czas w areszcie. Podczas pierwszego przesłuchania bardzo dziwnie się tłumaczyła.

Chłopcy sami ją namówili, mówiąc, że dadzą sobie radę bez niej. Dziećmi miała opiekować się przyjaciółka, która w ostatniej chwili odmówiła pomocy - komentuje adwokat oskarżonej, Tom Rushbrooke.

Zobacz także: Nie przegap: Maryla Rodowicz wychodzi na prostą. Piosenkarkę wspierają dzieci

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(27)
luck
5 lata temu
No i kto mi powie, że kobiety nie "myślą" waginą!. Ona nie poleciała do Paryża dla ogladania gwiazd nocą. Była rżnięta przez gostka. I tyle w temacie!.
Otaku
5 lata temu
Mogła zostawić im większy garnek zupy. Taki jeden wystarczy mi na cztery dni.
DzikiDzik
5 lata temu
11 lat i nie mógł sobie poradzić przez 2 dni sam? Bez przesady... Chociaż patrząc na współczesne społeczeństwo to nie powinno mnie to dziwić... Pogratulować tylko nauczycielce, kr...ynce skończonej. Dzieciakom nic by się nie stało, a teraz tylko będzie policja, od przesłuchania do rozprawy, domy zastępcze, opieka społeczna itd. To bardziej wpłynie na ich psychikę niż te 2 dni bez matki!
Anna
5 lata temu
Nikt nikomu nie każe mieć dzieci. Jeżeli ktoś się na nie decyduje to musi się liczyć z kosztami. Zastanów się kilka razy zanim się zdecydujesz, to wielka odpowiedzialność i jeśli cię na to nie stać wysterylizuj się.
Ptynio
5 lata temu
Nie usprawiedliwiając głupoty matki, to faszystowskie państwo pseudo brytyjskie w sposób nieodpowiedzialny i brutalny rozwala rodzinę.
Gabonica
5 lata temu
A ja proponuje wszystkim kobietom które się rozchodzą zostawiać dzieci tatusiom może oni zaczną myśleć głową a nie tylko tym co mają miedzy nogami. Zobaczą jakie to wszystko proste.... aha i nie płacić im alimentów przecież są zaradni... poradzą sobie.
Irena
5 lata temu
Musiała być to polka
Luwtadwes
5 lata temu
A ta nauczycielka nie mogla po prostu pomóc tym dzieciom przez dwa dni, tylko musiała zaraz zawiadamiać sąd i policję. Nie rozumiem.
Nie oszukujmy...
5 lata temu
Dziecko to pijawka. Trzeba totalnie się mu poświęcić, czas, kasę, nerwy, uwagę, być jego sługą i bankomatem, a na starość jeszcze obeżrą, wiecznie ciągną kasę i jeszcze nie mogą doczekać się śmierci rodziców żeby wziąć coś w spadku i wziąć kasę z ubezpieczenia.
Wojt
5 lata temu
5 i 6 lat to dorosłe chłopaki. Daliby radę. A wszystko przez głupie pomysły z wysyłaniem dzieciaków w wieku 6 lat do szkoły.
iza
5 lata temu
To 11 latek nie może zostać w domu przez 2 dni????? no bez jaj
Nk
5 lata temu
Normalna angielka...
,dzjfnm.
5 lata temu
i co przeżyły to o co halo szkoła przetrwania !!!!!!!!!!!
Wwy
5 lata temu
S-f
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić