| 

Ale zakupy! Conor McGregor sprawił sobie niesamowite cacko

38

"Już nie mogę doczekać się sezonu żeglarskiego" - mówi Conor McGregor. Nic dziwnego, skoro zakupił jacht Lamborghini. Jego cena przyprawia o zawrót głowy.

Ale zakupy! Conor McGregor sprawił sobie niesamowite cacko
(Instagram)

Conor McGregor nie przestaje zaskakiwać. Niedawno poinformował, że znów chce walczyć. Jego najbliższym rywalem ma być słynny Manny Pacquiao. Walka bokserska ma odbyć się na przełomie grudnia i stycznia. Lokalizacja nie jest jeszcze znana, ale pewne jest jedno - jej stawką będą olbrzymie pieniądze.

Na brak funduszy Conor McGregor jednak i tak nie może narzekać. Ostatnio Irlandczyk zdecydował się wydać fortunę na zakupy jachtu. Zawodnik MMA zamówił Lamborghini 63 Yacht By Tecnomar. Projekt tego jachtu trafił do opinii publicznej dopiero kilka miesięcy temu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

McGregor wydał na swoje nowe cacko zawrotną kwotę. Cena tego konkretnego jachtu zaczyna się od 3,9 miliona dolarów. Jeśli Irlandczyk dodatkowo zamówił sprzęt w lepszej niż podstawowa konfiguracji, to wydał na niego przeszło 4 miliony dolarów, czyli ponad 15 milionów złotych! Taka kwota przyprawia o zawrót głowy.

Zawodnik MMA zamówił jacht osobiście w siedzibie Italian Sea Group w Marina di Carrara we Włoszech. "Nie mogę się już doczekać sezonu żeglarskiego. Jestem już teraz podekscytowany chwilą, w której otrzymam jacht" - powiedział McGregor, cytowany przez TMZ. Jego jacht ma być gotowy latem przyszłego roku.

Lamborghini 63 Yacht By Tecnomar ma prawie 19 metrów długości. Waży 24 tony, rozpędza się do 112 km/h. Ma silnik o mocy aż 4 tys. koni mechanicznych.

Zobacz także: Nakaz zakrywania ust i nosa. Tak Polacy stosują się do obostrzeń
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić