"Aniołki Matusińskiego" trenują w RPA. Ich zdjęcia robią furorę

11

Polskie specjalistki w biegu na 400 metrów przygotowują się do nowego sezonu. W tym celu wyjechały na obóz do Republiki Południowej Afryki. W mediach społecznościowych relacjonują swój pobyt.

"Aniołki Matusińskiego" trenują w RPA. Ich zdjęcia robią furorę
Małgorzata Hołub-Kowalik i Kornelia Lesiewicz (Instagram)

Lekkoatletyczny sezon halowy powoli startuje. Jego głównym punktem będą halowe mistrzostwa świata, które odbędą się w dniach 18-20 marca. Ponownie będziemy ściskać kciuki m.in. za żeńską sztafetę 4x400 metrów. Ta póki co przygotowuje się do startów na zgrupowaniu w Republice Południowej Afryki.

Polki w mediach społecznościowych relacjonują swój pobyt w Potchefstroom. A ich wpisy i zdjęcia robią furorę. W sobotę Małgorzata Hołub-Kowalik publikowała insta story, na którym widzimy ją w towarzystwie Natalii Kaczmarek i Kornelii Lesiewicz. Wszystkie są uśmiechnięte od ucha do ucha.

#foczki - takim hashtagiem fotografię okrasiła Hołub-Kowalik.

Kilka dni wcześniej nasza zawodnicza opublikowała wpis, na którym widzimy ją z Kornelią Lesiewicz.

Przyszedł czas, żeby pokazać młodzieży jak się trenuje w RPA. Starcie doświadczenie kontra młodość i ambicja uważam za rozpoczęte - napisała wówczas pół żartem, pół serio.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Miło się trenuje w takim pięknym miejscu. Chyba w końcu jestem na odpowiedniej drodze - napisała z kolei dwa dni temu Lesiewicz w swoim wpisie w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Była partnerka Milika przeszła metamorfozę. Trudno oderwać wzrok!
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić