AB| 
aktualizacja 

Anna Lewandowska wypoczywa w niezwykłej scenerii. Pokazała piękne zdjęcie

16

Anna Lewandowska w ostatnim czasie nie była aktywna w mediach społecznościowych. W sobotę jednak pokazała nowe zdjęcia - i to jakie. Żona Roberta Lewandowskiego spędza czas z rodziną w pięknej scenerii.

Anna Lewandowska wypoczywa w niezwykłej scenerii. Pokazała piękne zdjęcie
Anna Lewandowska (Instagram.com)

Anna Lewandowska w ostatnim czasie była bardzo powściągliwa w mediach społecznościowych. Wiele gwiazd codziennie wyrażało swoja opinię na temat Strajku Kobiet, a żona kapitana reprezentacji Polski ograniczyła się tylko do jednego, konkretnego stanowiska. W kolejnych dniach natomiast nie wrzucała żadnych nowości na swoje profile.

Ten brak aktywności nie trwał jednak długo. W sobotę Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie serie zdjęć, w których pokazała jak spędza czas z rodziną. Na przedstawionych fotografiach widać zarówno Roberta Lewandowskiego, jak i ich starszą córkę - Klarę. Wszystko w pięknej, jesiennej scenerii i rozczulającym podpisem "My love".

Trenerka personalna oprócz pięknych zdjęć natury i swojej rodziny pokazała jak wypoczywa w blasku promieni słonecznych. Trzeba przyznać, że rodzinie Lewandowskich sprzyjały okoliczności do wspólnego spędzania czasu. Wszystko za sprawą wolnego weekendu Roberta Lewandowskiego, który nie pojechał na mecz Bayernu Monachium z 1.FC Koeln.

Zdjęcia rodziny Lewandowskich są bardzo budujące. Pokazują, że w tym ciężkim czasie dla polskich rodzin są w stanie oddalić od siebie wszelkie problemy i skupiają się na zacieśnianiu wzajemnych więzi. Szczególnie, że temat walki o życie dzieci może być trudny dla samej Anny Lewandowskiej, ponieważ jej prababcia, Stanisława Leszczyńska, jest wielką bohaterką. Pani Stanisława była osadzona w obozie Auschwitz-Birkenau i własnymi rękoma ocaliła tam tysiące dzieci. Dokument o historii prababci Anny Lewandowskiej kręci jej mama - Maria Stachurska.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: w takiej roli Witalija Kliczko jeszcze nie widzieliśmy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić