aktualizacja 

Będzie wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego? Jasne stanowisko trenera

27

Przed walką z Mamedem Chalidowem, Mariusz Pudzianowski musiał zmienić trenerów, z którymi osiągnął olbrzymi sukces. Czy popularny "Pudzian" wróci do dawnego sztabu szkoleniowego? Jeden z trenerów przyznał, że jest otwarty na ponowną współpracę.

Będzie wielki powrót Mariusza Pudzianowskiego? Jasne stanowisko trenera
Będzie powrót Mariusza Pudzianowskiego? Jasne stanowisko trenerów (Instagram)

Ta walka elektryzowała całe środowisko MMA w Polsce. Pojedynek legend polskiego MMA podczas gali XTB KSW 77 trwał jednak zaledwie 114 sekund.

Ciężka praca przez 5-6 miesięcy i wywołany do tablicy nie wiesz, co masz robić. Obejrzałem urywki walki i mówię "co ja robię, o co chodzi, dlaczego nie ruszę ręką, nogą?". Ci co wchodzą do klatki wiedzą, co to znaczy. Stanąłem jak pierdoła - komentował swoją walkę Pudzianowski w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowa gwiazda światowego futbolu. Ekspert porównał go do Lewandowskiego

Być może wpływ na porażkę 45-latka miała zmiana sztabu szkoleniowego. Przypomnijmy, że jego pierwszy trener Arbi Szamajew, że z powodu wielkiej przyjaźni z Mamedem Chalidowem, nie poprowadził "Pudziana" w hitowej walce.

"Pudzian" wróci do dawnych trenerów?

Minęło kilka dni po hitowej walce w Gliwicach. Kibice coraz głośniej zastanawiają się, czy Pudzianowski wróci teraz do trenerów, którzy doskonale prowadzili go w trakcie kariery. Jeden z nich w rozmowie ze sport.pl zadeklarował możliwość współpracy z Mariuszem.

Jako główny trener myślę, że nie ma co blokować Mariusza. Jeżeli będzie chciał do nas wrócić, to my mu na to pozwolimy. To nie jest wina Mariusza. Ja rozumiem, że on wziął taką walkę. Jedyny minus w tej sytuacji był taki, że mógł to z nami skonsultować. Mógł odezwać się do nas i powiedzieć "słuchajcie panowie, jest taka duża walka do zrobienia. Ja was rozumiem, ale wy też zrozumcie mnie". I wtedy nie miałbym niczego przeciwko - tłumaczy Anzor Azhiev.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić