Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
|

Białaczka znów atakuje. Znany trener walczy z chorobą

3
Podziel się:

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Sinisa Mihajlović, trener włoskiego klubu Bologna FC, poinformował kibiców, że pojawiło się u niego poważne ryzyko nawrotu białaczki. Niestety, rokowania nie są dobre.

Białaczka znów atakuje. Znany trener walczy z chorobą
Sinisa Mihajlović (Twitter)

W 2019 roku Sinisa Mihajlović ogłosił, że zmaga się z białaczką. Szkoleniowiec nie załamał się wówczas i bardzo szybko poddał się leczeniu. Przeszedł trzy chemioterapie, przeszedł operację przeszczepu szpiku kostnego i jego stan zdrowia znacznie się poprawił.

Po prawie trzech latach pojawiło się jednak ryzyko nawrotu choroby. O swoim stanie zdrowia Mihajlović poinformował na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Muszę ponownie udać się do szpitala. Rozpocznę nową terapię, by zdusić chorobę w zarodku. Tym razem nie zrobię wślizgu na przeciwniku, jak ponad dwa lata temu. Chcę mieć go bardziej pod kontrolą i zrobić wszystko, by nie doszło do rozprzestrzenienia się u mnie choroby - podkreślił Mihajlović.
Widać, że choroba jest odważna, skoro chce wrócić i zmierzyć się z taką osobą jak ja. Jeśli jedna terapia nie wystarczy, to poddam się kolejnym. Takie jest właśnie życie, pełne wzlotów i upadków. Są w nim także dziury, w które można wpaść. Ale najważniejsze, by znaleźć siłę, by się z nich podnieść - dodał szkoleniowiec klubu Bologna FC.

53-letni Mihajlović zapewnił, że myślami wciąż będzie ze swoim zespołem, który prowadzi od 2019 roku, z przerwą na pierwsze zmaganie się z chorobą. Trener poprosił też wszystkich kibiców o modlitwę.

Zobacz także: Problemy Igi Świątek podczas dekoracji. Tego się nie spodziewała (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Pytam
3 miesiące temu
Zapłaciliście już podatek od reklam agencji towarzyskich ?
Bodo71
3 miesiące temu
Sinsa brakuje takich wolnych w serie a jakie wykonywałeś z 40 metrów! Zdrowiej,zdrowiej i Forza Inter!
Marcin
3 miesiące temu
Szanowny Panie. Pamiętam Pana, jak Pan grał w piłkę. Życzę woli walki, której Panu nigdy nie brakowało na boisku. Proszę walczyć Sinisa! Bo któż jak nie Ty. Ja się modlę za Ciebie. Wszystkiego dobrego. Fan z Polski.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić