aktualizacja 

Boxdel z Fame MMA zebrał oklaski. Oto co wykręcił w studiu przed kamerami

7

To zachowanie jednego ze współwłaścicieli federacji Fame MMA niesie się po sieci. Michał "Boxdel" Baron podczas jednego z programów po 16. edycji gali wstał i zszokował pozostałych gości w studio.

Boxdel z Fame MMA zebrał oklaski. Oto co wykręcił w studiu przed kamerami
Boxdel i jego niespodziewane zachowanie (YouTube, Wybitne Shoty)

Niespełna tydzień temu kibice emocjonowali się galą Fame MMA 16, ostatnią w 2022 roku. Wydarzenie miało miejsce w Arenie Gliwice i jak zawsze przyciągnęło tłumy kibiców. Mimo że od gali minęło już kilka dni, to kurz zupełnie po niej jeszcze nie opadł.

To zasługa między innymi Michała "Boxdela" Barona i jego zachowania podczas programu "Cage Special", emitowanego w serwisie YouTube na kanale "Wybitne Shoty". W specjalnym studiu zaproszeni przez Boxdela goście rozmawiali m.in. na temat walk podczas gali Fame MMA 16.

Fame MMA. Goście nie wierzyli, że Boxdel naprawdę to zrobi

Dyskusja nie toczyła się jednak tylko na tematy sportowe. W programie nie mogło oczywiście zabraknąć rozrywki. W pewnym momencie goście, zasiadający w studio, poprosili prowadzącego Boxdela, by pokazał swoją zwinność i zrobił przed kamerami... gwiazdę. Długo współwłaściciela Fame MMA nie trzeba było nakłaniać.

Po chwili namysłu Michał Baron wstał, wyciągnął do przodu ręce i bez kłopotu wykonał gwiazdę. Zaproszeni goście do programu "Cage Special" byli pod wielkim wrażeniem umiejętności sportowych Boxdela. Oklaski i wiwaty nie miały końca. Wszystko zostało nagrane, a wideo z gwiazdą Michała Barona niesie się po sieci. Zobaczcie sami:

Szefowie federacji Fame MMA, w tym Boxdel, już myślą o kolejnej edycji gali, która odbędzie się na początku 2023 roku. Na razie trwają pracę nad zapełnieniem karty walk. Pewna jest na razie walka o mistrzowski pas w kategorii do 84 kg, w której zmierzą się Arkadiusz Tańcula oraz Maksymilian Wiewiórka.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić