VDB| 

Robert Karaś jednak wystąpi w Fame MMA. Poznał rywala

23

Wszystkim wydawało się, że przygoda Roberta Karasia z Fame MMA skończy się, zanim na dobre się zaczęła. Było huczne ogłoszenie, show na konferencjach, ale ostatecznie sportowiec wycofał się z walki. Teraz partner życiowy Agnieszki Włodarczyk i ultratriathlonista znów spróbuje pojawić się w klatce. Kto będzie jego przeciwnikiem?

Robert Karaś jednak wystąpi w Fame MMA. Poznał rywala
Robert Karaś wystąpi w FAME MMA? (Instagram)

Robert Karaś to jedna z tych osób, które idealnie pasują do freak fightów. Dla sławy potrafi zrobić wiele, a jest to gwarancja rozgłosu dla każdego organizatora tego typu gal. Zresztą, niedawno miał walczyć na Fame MMA. Wówczas jednak, na kilka dni przed wydarzeniem, zrezygnował ze startu.

Fame MMA. Tajemnicza kontuzja Roberta Karasia

Ultratriathlonista Robert Karaś miał zadebiutować w sportach walki w maju 2022 roku. Jego planowanym rywalem był kilkanaście centymetrów wyższy i niemal 30 kilogramów cięższy Adam "AJ" Josef. Ostatecznie jednak do walki nie doszło.

Partner życiowy Agnieszki Włodarczyk argumentował to poważną kontuzją. Pojawił się na konferencji prasowej w specjalnym stabilizatorze i opowiadał o złamaniu kręgosłupa. Ostatecznie okazało się, że kontuzja nie była tak groźna, ponieważ zaledwie trzy miesiące później walczył o mistrzostwo świata w ultratriathlonie na dystansie 10-krotnego Ironmana.

Ostatecznie tej imprezy nie udało mu się ukończyć, chociaż w pewnym momencie wrzucił zawrotne tempo i miał gigantyczna przewagę. Jego organizm jednak tego nie wytrzymał. Co ciekawe, sam potem agresywnie atakował innego polskiego ultratriathlonistę, którego otwarcie wyzywał w internecie.

Robert Karaś poznał nowego rywala na Fame MMA

Po tych słowach spekulowano, że to właśnie Adrian Kostera ma być jego potencjalnym rywalem w klatce. Ten jednak w Kanale Sportowym otwarcie powiedział, że nie ma zamiaru zmieniać dyscypliny.

Włodarzom Fame MMA udało się znaleźć nowego rywala dla Roberta Karasia. W 2023 roku ultratriathlonista ma zmierzyć się z raperem Filipem "Filipkiem" Marcinkiem. Na ten moment nie wiadomo, kiedy miałaby się odbyć gala z ich pojedynkiem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Filipek" ma warunki fizyczne zbliżone do Roberta Karasia. Co więcej, partner Agnieszki Włodarczyk zapewniał o ogromnym szacunku do rapera, więc może tym razem rzeczywiście dojdzie do jego walki w klatce. Czas jednak pokaże, ponieważ jest to jeden z tych zawodników, który często boryka się z problemami zdrowotnymi czy też złośliwościami rzeczy martwych, które nie pozwalają mu realizować zakładanych celów.

Zobacz także: #dziejesięwsporcie: Nagranie wyświetlono ponad 2 mln razy. Co za gest!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić