"Boxdel" znów wejdzie do klatki? Zdradził nowe informacje

0

Po półrocznej przerwie od swojej ostatniej walki, Michał "Boxdel" Baron, jeden z szefów FAME MMA, chciałby powtórnie wejść do klatki. Ten powrót do aktywnego udziału w wydarzeniach MMA jest efektem intensywnego treningu i ciężkiej pracy nad formą, której "Boxdel" poświęcał ostatnie miesiące.

"Boxdel" znów wejdzie do klatki? Zdradził nowe informacje
Boxdel (YouTube, Aferki)

Ostatnie starcie Michała "Boxdela" Barona miało miejsce pół roku temu na gali FAME 17, gdzie wygrał z Pawłem Jóźwiakiem. Od tamtej pory jeden ze współwłaścicieli Fame MMA utrzymuje regularny rytm treningów, skupiając się na zrzuceniu wagi i poprawie swojej formy i sylwetki.

Te zmiany, widoczne dla jego fanów, nasunęły spekulacje o kolejnej walce Barona w klatce.

Te spekulacje zostały potwierdzone przez samego Barona, który w swoim ostatnim filmie na kanale "Boxdel" na YouTube, ujawnił, że planuje powrócić do klatki. Ta wiadomość została przyjęta z entuzjazmem przez fanów Fame MMA

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: To będzie bramka roku?! Takiego uderzenia nikt się nie spodziewał
Też chcę podziękować, że wielu ludzi zdało sobie sprawę, że to, że jakiś kanał w danym momencie jest nieaktywny przez dłuższą chwilę, to nie oznacza, że mnie nie ma w sieci. Jeżeli nie ma mnie na "OGARZE", to jestem na "Aferkach". Później trenuję, bo szykuje mi się waleczka, więc to mnie trochę bardziej absorbuje - zapowiedział.

Kto mógłby być jego rywalem? W ostatnich dniach doszło do ostrzejszych napięć pomiędzy nim a Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem, co skłoniło fanów do spekulacji, że to właśnie "Ferrari" będzie przeciwnikiem Barona w jego następnej walce. Jednak do tej pory, żadna ze stron nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła tym plotkom.

Póki co Fame MMA skupia się na przygotowaniach do 19. edycji gali, która 2 września odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. "Boxdela" nie ma na karcie walk, więc można spodziewać się, że jego ewentualny powrót nastąpi raczej pod koniec roku.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić