Brakowało mu nawet na jedzenie. Poruszające wyznanie pogromcy Najmana

4

Piotr "Lizak" Lizakowski przebojem wdarł się do świata polskich freak fightów. Zadebiutował na gali Clout MMA 1, a już podczas kolejnej edycji zdołał pokonać "cesarza" Marcina Najmana. 24-latek udzielił ostatnio wywiadu portalowi MMA - Bądź na bieżąco. Opowiedział w nim o trudnych chwilach w swoim życiu. Zdobył się na poruszające wyznanie.

Brakowało mu nawet na jedzenie. Poruszające wyznanie pogromcy Najmana
Piotr Lizakowski (z prawej) podzielił się osobistym wyznaniem (Instagram, Clout MMA)

Do tej pory Piotr Lizakowski próbował swoich sił w walkach amatorskich. Rywalizował nie tylko w MMA, ale także kickboxingu oraz brazylijskim jiu-jitsu.

Miał wystąpić w turnieju organizowanym przez High League. Organizacja ta została jednak zawieszona, a "Lizak" musiał odłożyć marzenia o debiucie aż do 5 sierpnia 2023 roku.

To wtedy wziął udział w gali Clout MMA 1. Jego przeciwnikiem był Dominik Skowyra. Pokonał go już w pierwszej rundzie przez duszenie. To był piorunujący debiut w oktagonie. Później zmierzył się z Marcinem Najmanem. Również i w tym przypadku okazał się górą. 24-latek pokonał "Cesarza freak fightów" jednogłośną decyzją sędziów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie uwierzysz, co wymyśliła Miss Euro. "Jesteś naprawdę najlepszy"

Nie zawsze jednak jego życie było pełne sukcesów. W rozmowie z portalem MMA - Bądź na bieżąco przyznał, że gdy przybył do Warszawy, przeżywał bardzo trudne chwile.

Po maturze od razu wyjechałem do Warszawy. Uwierzcie, że miałem wiele momentów, jak pracowałem na magazynie, wynajmowałem pokój od pewnej rodziny, to że już nawet pieniędzy na jedzenie nie miałem - tłumaczył.
Miałem kilka załamań, że chciałem się poddać. Myślałem, że może wrócę do tego Gdańska, do ciepłego domu, do rodziców, ale dawałem sobie to "zostań jeszcze jeden dzień dłużej, postaraj się, daj coś z siebie, to może coś cię spotka dobrego". Wierzcie w siebie - dodał.

Piotr "Lizak" Lizakowski nie znalazł się w karcie walk na galę Clout MMA 3. Niewykluczone jednak, że wróci do oktagonu w najbliższym czasie.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić