Była żona Kolcowa wyjawiła prawdę o relacjach z Sabalenką

109

Od kilku dni głośnym tematem w świecie sportu jest śmierć Konstantina Kolcowa, byłego hokeisty. W rosyjskich mediach głos zabrała jego była żona, Julia Michajłowa.

Była żona Kolcowa wyjawiła prawdę o relacjach z Sabalenką
Na zdjęciu: Konstantin Kolcow (Instagram, sabalenka_aryna)

18 marca świat obiegła smutna wiadomość o śmierci hokeisty Konstantina Kolcowa. Jedna z pierwszych wersji zdarzeń mówiła o tym, że Kolcow zginął w wypadku samochodowym. Jednak według informacji uzyskanych przez amerykańską agencję UPI od policji z hrabstwa Miami-Dade, przyczyną śmierci mogło być samobójstwo. 42-letni mężczyzna prawdopodobnie skoczył z balkonu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Fani byli w szoku. Taki autem jeździ gwiazda sportu

Kolcow przez lata związany był z Aryną Sabalenką, jedną z najlepszych tenisistek na świecie. Ta w środę wyjawiła, że od pewnego czasu nie byli już razem i poprosiła o uszanowanie prywatności.

To właśnie dla Sabalenki Kolcow przed laty zostawił swoją żonę, Julię Michajłową, z którą miał troje dzieci. Michajłowa zabrała głos w rosyjskich mediach na temat śmierci swojego byłego męża. Przyznała, że z całego świata płyną do niej wyrazy wsparcia.

Pisali je ludzie ze świata hokeja, sportowcy i po prostu nieznajomi. Jestem wszystkim bardzo wdzięczny za słowa i gesty - czytamy w serwisie zerkalo.io.

W rozmowie padło też pytanie o relacje pomiędzy Michajłową a Sabalenką.

To miła dziewczyna. Mój post kilka lat temu był podyktowany emocjami (informowała w nim o rozstaniu - red.), był bardzo bolesny. Bardzo kochałam Konstantina... Ale Sabalenka dobrze traktowała moje dzieci, więc mam do niej normalny stosunek - przyznała.

Były hokeista ma zostać pochowany na Białorusi.

Zbieramy wszystkie dokumenty potrzebne do transportu ciała Konstantina na Białoruś. Mińsk to jego ojczyzna, tam jest jego brat i krewni. Mam tam wielu przyjaciół, jestem w dobrych stosunkach z rodzicami Kostyi.
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić