Tak Małysz spędził wolny czas z żoną. Zagraniczny wypad

2

W najbliższy weekend dobiegnie końca rywalizacja w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. W Planicy nie zabraknie prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Adama Małysza, który przed wyjazdem do Słowenii postanowił wykorzystać wolny czas. Wspólnie ze swoją żoną Izabelą spędzili kilka dni poza granicami naszego kraju.

Tak Małysz spędził wolny czas z żoną. Zagraniczny wypad
Na zdjęciu: Izabela i Adam Małyszowie (fot. Instagram)

W tym sezonie rywalizacji w Pucharze Świata w skokach narciarskich fatalnie prezentują się nasi skoczkowie. Dość powiedzieć, że tylko raz na podium znalazł się Aleksander Zniszczoł, a przecież w poprzedniej kampanii 4. miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Dawid Kubacki. Teraz jednak zarówno on, jak i Piotr Żyła czy Kamil Stoch spisują się słabo.

Z tego powodu nie brakuje krytyki w kierunku prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. A tym od 2022 roku jest legendarny polski skoczek Adam Małysz, który zastąpił na stanowisku obecnego posła Apoloniusza Tajnera.

W najbliższy weekend sezon w skokach narciarskich dobiegnie końca. Ostatnie zmagania odbędą się w Planicy, gdzie oprócz Thomasa Thurnbichlera i jego podopiecznych nie zabraknie Małysza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za gol! Gdzie był w ogóle bramkarz?

Małysz z żoną na zagranicznym wypadzie

Przed wyjazdem do Słowenii 46-latek postanowił udać się na wspólny wypad wraz ze swoją żoną. Małżonkowie, którzy powiedzieli sobie sakramentalne tak w 1997 roku wybrali się na stok. Postawili tym samym na zagraniczny wypad, a konkretnie na szczyt Chopok, położony w Tatrach Niżnych na Słowacji.

"Dwa dni narty, a zaraz do Planicy. Czyli worklife balance w moim wydaniu" - napisał Małysz, który opublikował wspólne zdjęcie z żoną.

Wcześniej o wyjeździe w mediach społecznościowych poinformowała Izabela Małysz. Z jej relacji na Instagramie dowiedzieliśmy się również, że mąż wyręczył ją w noszeniu nart.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić