Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Człowiek orkiestra. Nieznany talent Marcina Najmana

6
Podziel się:

Marcin Najman to już nie sportowiec, ale bardziej celebryta. W mediach społecznościowych pochwalił się zdolnościami muzycznymi. Jak mu poszło?

Człowiek orkiestra. Nieznany talent Marcina Najmana
Człowiek orkiestra. Nieznany talent Marcina Najmana (Instagram)

Marcin Najman jest w ostatnim czasie bardzo aktywny na Instagramie. Jego oczkiem w głowie jest organizacja gali MMA-VIP 2. Niedawno w internecie pojawił się zwiastun konferencji prasowej przed galą, który wzbudził spore emocje.

Nie samym sportem jednak człowiek żyje. W najbliższą niedzielę Najman pojawi się w kabarecie na żywo, emitowanym w stacji Polsat. Na Instagramie pochwalił się zdjęciami z Jerzym Owsiakiem oraz Robertem Górskim, a później zaprezentował próbkę swoich umiejętności na instrumencie muzycznym.

Poszło mu bardzo dobrze. Jak sam przyznał, nie grał na nim przez 22 lata, a mimo to nie zapomniał podstawowych dźwięków.

Marcin Najman. Człowiek, który wypromował MMA

Marcin Najman to absolutny weteran, najpierw ringów bokserskich, a następnie aren MMA. To on, wraz z Mariuszem Pudzianowskim, uznawani są za pionierów polskiego MMA.

Oficjalnie przygodę ze sportami walki zakończył przegranym pojedynkiem z Szymonem "Taxi Złotówa" Wrześniem. Wiele osób nie wierzyło w jego koniec kariery, jednak jedną wypowiedział rozwiał wszelkie wątpliwości.

W ostatnich 15 miesiącach stoczyłem pięć walk, mi emocji już wystarczy. Jest tylko jedna sytuacja, która spowoduje, że mogę wrócić: pół miliona złotych na stole. Uwierzcie w końcu, że zakończyłem karierę - deklarował w marcu.
Zobacz także: "To było okropne". Włodarczyk opowiedział, co się dział za kratami
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Thor
rok temu
Najman uznawany za pioniera mma w Pl. Brawa dla redaktora. Świat spada na psy
Ty Marcin bez...
rok temu
Marcin schowaj dumę już dawno powinieneś odejść. Dla mnie robisz to tylko do kasy bo sportowiec to z ciebie żaden. aż szkoda na ciebie patrzeć.
Alex
rok temu
Teraz niech zacznie produkować różańce z popcornu.
Bugs
rok temu
Już myślałem że swietnie wykonuje prace jako ochroniarz w supernarkecie...
Bugs
rok temu
Już myślałem że swietnie wykonuje prace jako ochroniarz w supernarkecie...
ciekawy
rok temu
Kto zacz ten pan ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić