aktualizacja 

Co tam się działo?! Pięści poszły w ruch

0

W Święto Dziękczynienia kibice futbolu amerykańskiego mieli ucztę nie tylko przy stole. Ogromnych emocji dostarczyło bowiem spotkanie Dallas Cowboys z Las Vegas Raiders. Działo się nie tylko jeżeli chodzi o aspekty czysto sportowe. W trakcie meczu doszło do dwóch awantur.

Co tam się działo?! Pięści poszły w ruch
Awantura na meczu NFL (YouTube.com)

Starcie Dallas Cowboys - Las Vegas Raiders było niezwykle wyrównane. W regulaminowym czasie gry był remis i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej lepsi okazali się przyjezdni.

W trakcie spotkania wrzało pomiędzy obiema ekipami. Na początku trzeciej kwarty doszło do potężnej awantury. Zaczęło się od starcia Kelvina Josepha z Roderikiem Teamerem.

Ich spięcie doprowadziło do eskalacji konfliktu. W bójkę wdało się kilkunastu zawodników. Minęła dłuższa chwila, zanim sędziowie zapanowali nad całą sytuacją. Joseph i Teamer zostali wyrzuceni z boiska.

Na tym jednak nie koniec. W momencie gdy zawodnicy udzielali pomeczowych wywiadów mogło dojść do kolejnej bójki. Kamery uchwyciły moment, w którym Trysten Hill zrzucił kask z głowy Johna Simpsona. Tym razem jednak obyło się bez większej awantury.

Zamieszanie na stadionie. Są aresztowania!

W Święto Dziękczynienia działo się nie tylko na boisku. Kilka osób zostało aresztowanych w Dallas, gdzie doszło do potężnej awantury przy punkcie gastronomicznym. W bójce uczestniczyli pracownicy stadionu i fani. Zamieszanie przerwali dopiero kibice, którzy rozdzielili walczących.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Tego gola można oglądać w nieskończoność. Jak on to zrobił?!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić