aktualizacja 

Prawdziwe oblężenie tłumów w Łodzi. I nie chodzi o otwartą restaurację

11

Tłum ludzi zgromadzony przed wejściem do jednego z hoteli w Łodzi. Na co oni tak czekają? Dowiedzieliśmy się. Nie chodzi wcale o otwarty bar czy restaurację.

Prawdziwe oblężenie tłumów w Łodzi. I nie chodzi o otwartą restaurację
Fani przed wejściem do hotelu w Łodzi. (Krzysztof Sędzicki)

O godzinie 20:00 w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi rozpoczęła się gala Fame MMA 10. Kibice nie mogli doczekać się tego wydarzenia, ponieważ karta walk zapowiadała się imponująco.

Fani najbardziej ostrzyli sobie apetyty na starcie wieczoru, w którym Don Kasjo zmierzy się z Normanem Parke, oraz walkę kobiet: Marta Linkiewicz kontra Kamila Wybrańczyk.

O tym, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się gala, najlepiej świadczą obrazki sprzed kilku godzin w Łodzi. Krzysztof Sędzicki, reporter WP SportoweFakty, wykonał przed hotelem DoubleTree by Hilton kilka zdjęć. Widać na nich, jak wiele kibiców zgromadziło się przed wejściem głównym, by chociaż przez chwilę zobaczyć uczestników Fame MMA 10. Spójrzcie na te tłumy:

Na samej gali kibiców nie będzie, ponieważ dopiero od 28 maja rząd zezwolił na obecność fanów na trybunach w zamkniętych pomieszczeniach (50 procent pojemności). Od soboty 15 maja kibice mogą na razie oglądać wydarzenia sportowe na stadionach.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić