o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Człowiek wielu talentów. Adam Małysz zaskoczył fanów

9
Podziel się

Zachwycał na skoczniach, ale i teraz potrafi zaskoczyć kibiców. Latem Adamowi Małyszowi zalało ogród. Taka sytuacja nie powinna się jednak powtórzyć, bo mistrz sam wykonał sobie odwodnienie.

Człowiek wielu talentów. Adam Małysz zaskoczył fanów
Adam Małysz (Instagram)
bDZVtlLp

Adam Małysz to człowiek orkiestra. Żadnej pracy się nie boi. Udowodnił to po raz kolejny, tym razem wcielając się w rolę majsterkowicza w swoim ogrodzie.

Tegoroczne lato było nieco kapryśne. Zwłaszcza w lipcu w wielu zakątkach kraju padały ulewne deszcze, powodujące duże straty. Jedna z lipcowych ulew w Wiśle zniszczyła ogród Adama Małysza. Zalana została posadzka przed wejściem do domu i kawałek trawy.

bDZVtlLr

Czterokrotny mistrz świata w skokach chce uniknąć kolejnych takich sytuacji i dlatego własnoręcznie zdecydował się wykonać odwodnienie. Trzeba przyznać, że w roli majsterkowicza Małysz odnalazł się świetnie. System robi wrażenie. Zobaczcie sami na poniższej fotografii:

Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? - zapytał swoich fanów Adam Małysz.
bDZVtlLx

"Ja robię wszystko sam. I cieszę się jak ktoś też potrafi. Dobra robota", "Panie Adamie. Tylko samemu. Oczywiście jeżeli czas na to pozwala. Ale w ten sposób jest największa satysfakcja. No i wiadomo że sami zrobimy najlepiej. Gratulacje" - pisali internauci.

Fotografię polubiło ponad 6,5 tysiąca fanów, w tym m. in. Justyna Żyła, była żona Piotra Żyły.

Adam Małysz zakończył karierę skoczka w 2011 roku. Od kilku lat pełni rolę dyrektora sportowego do spraw skoków i kombinacji norweskiej w PZN. Jest jednym z najwybitniejszych skoczków narciarskich w historii: zdobył cztery Puchary Świata, cztery złote medale mistrzostw świata i cztery medale olimpijskie.

Zobacz także: Żużel. Prezes GKM Grudziądz był zarażony koronawirusem. Marcin Murawski zabrał głos!
bDZVtlLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Bob
8 miesięcy temu
Odwodnienia wokół domu to podstawa.
Piotr
8 miesięcy temu
I to jest właśnie wielkość mistrza !!! a nie jak CELEBRYCI z ekranów co to na grabie staną i się dziwią że ich głowa boli .. Panie Adamie wielki szacunek dla Pana !
PiotrekZS
8 miesięcy temu
:D:D:D wiele talentów dobre szczególnie jeżeli chodzi o sporty motorowe :D:D fachura jak trzeba :D:D
bDZVtlLT
ogrodnik
8 miesięcy temu
W czasach gdzie dziś młodzi chłopcy nie widzieli w "realu" młotka i kombinerek, umiejętności typu "zrób to sam" są tak samo nieosiągalne jak zen w hinduizmie
sddasads
8 miesięcy temu
fachowcy wzieli na browara z biedry i wyszło dzieło
!!!!
8 miesięcy temu
No bo jest po ZAWODÓWCE i potrafi wszystko sam zrobić.
wkopanytalent
8 miesięcy temu
czegoś mi tu brakuje , chyba reklam z koszulki
Pipi
8 miesięcy temu
Jak jeździłem pod namiot robiło się rowek wokół niego i odpływ,to samo zrobił Małysz wokół swojego domu
ciekawe
8 miesięcy temu
przed czym to ma niby ochronić? - przed zalaniem ogrodu jak na początku artykułu?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić