| 

Człowiek wielu talentów. Adam Małysz zaskoczył fanów

12

Zachwycał na skoczniach, ale i teraz potrafi zaskoczyć kibiców. Latem Adamowi Małyszowi zalało ogród. Taka sytuacja nie powinna się jednak powtórzyć, bo mistrz sam wykonał sobie odwodnienie.

Człowiek wielu talentów. Adam Małysz zaskoczył fanów
Adam Małysz (Instagram)

Adam Małysz to człowiek orkiestra. Żadnej pracy się nie boi. Udowodnił to po raz kolejny, tym razem wcielając się w rolę majsterkowicza w swoim ogrodzie.

Tegoroczne lato było nieco kapryśne. Zwłaszcza w lipcu w wielu zakątkach kraju padały ulewne deszcze, powodujące duże straty. Jedna z lipcowych ulew w Wiśle zniszczyła ogród Adama Małysza. Zalana została posadzka przed wejściem do domu i kawałek trawy.

Czterokrotny mistrz świata w skokach chce uniknąć kolejnych takich sytuacji i dlatego własnoręcznie zdecydował się wykonać odwodnienie. Trzeba przyznać, że w roli majsterkowicza Małysz odnalazł się świetnie. System robi wrażenie. Zobaczcie sami na poniższej fotografii:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? - zapytał swoich fanów Adam Małysz.

"Ja robię wszystko sam. I cieszę się jak ktoś też potrafi. Dobra robota", "Panie Adamie. Tylko samemu. Oczywiście jeżeli czas na to pozwala. Ale w ten sposób jest największa satysfakcja. No i wiadomo że sami zrobimy najlepiej. Gratulacje" - pisali internauci.

Fotografię polubiło ponad 6,5 tysiąca fanów, w tym m. in. Justyna Żyła, była żona Piotra Żyły.

Adam Małysz zakończył karierę skoczka w 2011 roku. Od kilku lat pełni rolę dyrektora sportowego do spraw skoków i kombinacji norweskiej w PZN. Jest jednym z najwybitniejszych skoczków narciarskich w historii: zdobył cztery Puchary Świata, cztery złote medale mistrzostw świata i cztery medale olimpijskie.

Zobacz także: Żużel. Prezes GKM Grudziądz był zarażony koronawirusem. Marcin Murawski zabrał głos!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić