"Don Kasjo" jak Floyd Mayweather. Od tego widoku może zakręcić się w głowie

28

Floyd Mayweather jr nie bez przyczyny ma ksywkę "Money". Były mistrz świata w pięciu kategoriach wagowych regularnie chwali się w mediach społecznościowych swoim niebotycznym bogactwem. W jego ślady poszedł ostatnio Kasjusz Życiński. "Don Kasjo" zamieścił na swoim Instastories krótkie nagranie, od można dostać zawrotów głowy.

"Don Kasjo" jak Floyd Mayweather. Od tego widoku może zakręcić się w głowie
Don Kasjo zamieścił niecodzienne nagranie (Instagram)

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie freak fightów. W przeszłości 30-latek uprawiał boks, a w 2014 roku w Kaliszu sięgnął nawet po brązowy medal mistrzostw Polski w kategorii do 81 kg.

Następnie był związany z organizacją Fame MMA - niemal od początku jej istnienia. Zadebiutował bowiem podczas gali numer 3, podczas której zmierzył się z Adrianem Polańskim.

Na rozkładzie ma także doświadczonych zawodników. Pokonał Marcina Najmana czy związanego przez długi czas z KSW Marcina Wrzoska. Jedynej porażki we freak fightach doznał z Normanem Parkiem na gali Fame MMA 10.

Obecnie sam jest włodarzem. Odpowiada za organizację Prime Show MMA. Sam wystąpił nawet podczas pierwszej edycji. Po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Mateusza Murańskiego w walce na zasadach bokserskich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Zrobił to jak Floyd Mayweather. Co za widok!

Życiński nie kryje się z faktem, że dzięki freak fightom zarabia duże pieniądze. To z kolei sprawia, że pojawia się coraz więcej porównań do Floyda Mayweathera. "Money" regularnie chwali się w sieci swoim ogromnym majątkiem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Don Kasjo" zamieścił w mediach społecznościowych niecodzienne nagranie. Pokazał na nim solidny plik pieniędzy. Było tam co najmniej kilkanaście tysięcy złotych.

Zobaczcie, zdejmowałem gumkę, żeby przeliczyć, ile znalazłem w tej szafie i mi pękło pół na pół. Ale to chyba w banku mi przyjmą - powiedział Kasjusz Życiński na nagraniu.

1 października Życiński może wrócić do oktagonu. Tego dnia odbędzie się gala Prime Show MMA. Aktualnie zawodnik przechodzi rehabilitację po operacji kontuzjowanych łokci.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić