Fame MMA 9. Jakub "Kuba Post" Postaremczak - co wiemy na jego temat?

0

Jakub "Kuba Post" Postaremczak to jeden z uczestników gali Fame MMA 9. W jaki sposób się wybił? Kim jest przeciwnik Mikołaja "vanDala" Rdzanka?

Fame MMA 9. Jakub "Kuba Post" Postaremczak - co wiemy na jego temat?
Na zdjęciu: Kuba Post (Instagram)

Kuba Post zasłynął dzięki prowadzeniu kanału w serwisie YouTube. Postaremczak publikuje różne nagrania, jak np. "Typy osób w święta", "Najgorsze typy graczy" czy "Dlaczego dziewczyny mają lepiej".

Jego kanał śledzi mnóstwo osób. Do tej pory uzyskał przeszło 746 tys. subskrypcji. Publikowane przez niego nagrania mają tysiące wyświetleń.

Fame MMA 9. Już zaiskrzyło

Pojedynek Jakub "Kuba Post" Postaremczak – Mikołaj "Vandal" Rdzanek zapowiada się arcyciekawie. Tym bardziej, że już jakiś czas temu bardzo mocno między nimi zawrzało. Panowie obrzucali się mięsem w mediach społecznościowych.

Iskry z internetu przeniosły się do rzeczywistości. Kuba Post przyjechał do vanDala i... zaczęli się okładać pięściami na podwórku! Rozwścieczonych młodzieńców rozdzielił tata Mikołaja Rdzanka.

Czy równie gorąco będzie w oktagonie? Tego dowiemy się już w sobotę 6 marca. Właśnie tego dnia czeka nas gala Fame MMA 9.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić