Fame MMA 9. Kim jest Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska? Najważniejsze informacje

0

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska to bardzo atrakcyjna blondynka, która już 6 marca pojawi się w oktagonie. Tego dnia zawalczy na gali Fame MMA 9, a jej rywalką będzie Anna Andrzejewska. Zanosi się na niemałe show!

Fame MMA 9. Kim jest Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska? Najważniejsze informacje
Na zdjęciu: Karolina Brzuszczyńska (Instagram)

Brzuszczyńska miała zawalczyć już na Fame MMA 8. Wówczas jednak na przeszkodzie stanęło to, że jej przeciwniczka się wycofała.

Nie było mnie na konferencji nie bez powodu. Z przyczyn niezależnych ode mnie, moja walka się nie odbędzie na tej gali. Została przełożona na kolejną galę - tłumaczyła Way of Blonde.

Teraz Brzuszczyńska będzie rywalizować w oktagonie z Anną Andrzejewską. Do starcia tych dwóch pań dojdzie już 6 marca, kiedy to odbędzie się gala Fame MMA 9

Podczas tej imprezy zobaczymy dwa pojedynki kobiet. W akcji zobaczymy też Zusje i Kamilę Wybrańczyk, partnerkę Artura Szpilki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fame MMA 9. Way of Blonde - kim jest?

Karolina Brzuszczyńska to influencerka, trenerka personalna i instruktorka taekwondo. Prowadzi kanał na YouTube "Way of Blonde". Jej profile w sieci cieszą się dużą popularnością.

Way of Blonde jest lesbijką. Jej partnerka to zjawiskowa Aga, która również uwielbia sporty walki. Aktywność fizyczna to coś, co bardzo mocno łączy te dwie przepiękne kobiety.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić