Fame MMA 9. Kizo uczestnikiem walki wieczoru. Kim jest?

0

Kizo, a w zasadzie Patryk Woziński, weźmie udział w walce wieczoru podczas Fame MMA 9. Początkowo miał zmierzyć się z Popkiem, ale na przeszkodzie stanęła kontuzja Pawła Mikułajuwa. Jego nowym rywalem został Gabriel "Arab" Al-Sulwi. Co wiemy na temat Kizo?

Fame MMA 9. Kizo uczestnikiem walki wieczoru. Kim jest?
Na zdjęciu: Kizo (Instagram)

Kizo urodził się w Gdańsku. W czerwcu skończy 27 lat. Jest polskim raperem i autorem tekstów. Współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. Tymek, Borixon, Wac Toja, Margaret, Szaku, Young Igi oraz Malik Montana.

Jego pierwsze numery zostały udostępnione już w 2009 roku. Początkowo był związany z Ciemną Sferą. W 2018 roku wypuścił swój debiutancki album "Ortalion".

Fame MMA 9. Kizo przed drugą walką

22 czerwca 2019 roku Kizo debiutował na gali Fame MMA 4. Wówczas nie poszło mu tak, jakby sobie życzył. Woziński okazał się słabszy od Marcina "Mielonidasa" Makowskiego. Przegrał przez techniczny nokaut.

Teraz będzie mieć okazję do rehabilitacji. Początkowo miał się zmierzyć z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem, ale na przeszkodzie stanęła kontuzja tego zawodnika.

Ostatecznie rywalem Wozińskiego będzie Gabriel "Arab" Al-Sulwi. Panowie zmierzą się na Fame MMA 9 w ramach walki wieczoru. Emocji na pewno nie zabraknie.

Fame MMA 9 odbędzie się już w sobotę 6 marca. Transmisja wyłącznie w systemie PPV.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić