Fame MMA 9. Mikołaj "VanDal" Rdzanek - sylwetka. Kim jest?

0

6 marca zorganizowana zostanie gala Fame MMA 9. Na karcie walk pojawił się m.in. pojedynek Mikołaja "VanDala" Rdzanka z Jakubem "Kubą Post" Postaremczakiem. Co wiemy o VanDalu?

Fame MMA 9. Mikołaj "VanDal" Rdzanek - sylwetka. Kim jest?
Na zdjęciu: Mikołaj "Vandal" Rdzanek (Instagram)

Mikołaj "VanDal" Rdzanek wybił się dzięki YouTube'owi. Jego kanał ma już prawie 600 tys. subskrypcji. Ta liczba mówi chyba sama za siebie. Rdzanek cieszy się naprawdę dużą popularnością.

Co publikuje na swoim kanale? Treści są mocno zróżnicowane, np. "Moja mama jest w ciąży – prank na mojej siostrze", "Moja mama odebrała mi głos", "Rozwaliłem telewizor – prank na mamie" oraz "Jak schudłem 10 kg w 3 miesiące" czy też "Ile zarobiłem na YouTube?".

Fame MMA 9. Bitka przed bitwą!

Już 6 marca Jakub "Kuba Post" Postaremczak i Mikołaj "VanDal" Rdzanek spotkają się w oktagonie. Między panami zawrzało jakiś czas temu.

Wszystko zaczęło się od tego, że obrzucali się mięsem w sieci. W końcu starli się w rzeczywistości. W grudniu Kuba Post przyjechał do Vandala i zaczęli się okładać pięściami na podwórku. Szybko przeszli do parteru, a wówczas do akcji wkroczył ojciec Mikołaja.

Pierwsze starcie już zatem mieli. Teraz znów będą mogli sobie wszystko wyjaśnić podczas pojedynku. Emocji na pewno nie zabraknie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić