LAK| 

Najman skomentował walkę Don Kasjo. Wyśmiał Fame MMA

31

Jego komentarza nie mogło zabraknąć! Marcin Najman zabrał głos po kontrowersyjnej walce Don Kasjo z Normanem Parke w FAME MMA 10. Były zawodnik MMA przedstawił swoją wersję wydarzeń!

Najman skomentował walkę Don Kasjo. Wyśmiał Fame MMA
Marcin Najman (Fame MMA)

Ogromne kontrowersje towarzyszyły walce Don Kasjo z Normanem Parke. Polak nie może pogodzić się z, jego zdaniem, błędnym werdyktem sędziów. Jeśli wynik pojedynku nie zostanie zmieniony, zapowiedział radykalne kroki.

Walka trzymała w napięciu do ostatniej minuty. Nie brakowało soczystych ciosów, a lepsze wrażenie sprawiał Kasjusz Życiński.

Dlatego gdy zakończył się pojedynek wielu fanów, szefowie Fame MMA i sam Don Kasjo byli przekonani, że to właśnie Polak wygrał. Sędziowie mieli jednak inne zdanie i triumfatorem ogłosili Normana Parke. Rozpętała się wielka awantura. "Boxdel", szef Fame MMA, zapowiedział, że zostanie złożony protest i rzucił mikrofonem w oktagonie.

Marcin Najman zabrał głos

Jego komentarza nie mogło zabraknąć! Marcin Najman zabrał głos po kontrowersyjnej walce Don Kasjo z Normanem Parke w FAME MMA 10. Były zawodnik MMA na swoim kanale na YouTube przedstawił swoją wersję wydarzeń!

Posłuchajcie, to się dzieje naprawdę. Bąbel wali Murana i składa protest do Goli, Gola do Krzyśka Rozpary i jak znam życie wszyscy zostaną zdyskwalifikowani dożywotnie - powiedział Najman, szeroko się uśmiechając pod koniec nagrania.
Zobacz także: Bąbel składa protest 😂
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić