Gwiazda piłki oskarżana o pięć lat zdrad. Stanowcza reakcja żony

4

Reprezentant Brazylii - Casemiro może liczyć na wsparcie małżonki w obliczu oskarżeń o romans z modelką z Barcelony. Anna Mariana krótko odpowiedziała internautom, którzy domagali się jej reakcji.

Gwiazda piłki oskarżana o pięć lat zdrad. Stanowcza reakcja żony
Casemiro z małżonką w czasie gali (Instagram, Anna Mariana Casemiro)

Casemiro od 2013 do 2022 roku był związany z Realem Madryt, a krótka przerwa od występów w barwach Królewskich była spowodowana wypożyczeniem do FC Porto. Późniejsze przenosiny do Manchesteru United były zaskakujące, ale reprezentant Brazylii potwierdził w jego barwach klasę. Casemiro był wybierany do najlepszych jedenastek sezonu na świecie.

Przez życie prywatne Casemiro przeszła burza, ponieważ piłkarz został oskarżony przez brazylijskiego dziennikarza Leo Diasa o pięcioletni romans z modelką z Barcelony. Gra w Hiszpanii miała ułatwić piłkarzowi podtrzymywanie intymnej relacji.

Casemiro od 2011 roku jest oficjalnie związany z Anną Marianą, a od 2014 roku są oni małżeństwem. Para doczekała się dwójki dzieci - córka Sara ma aktualnie siedem lat, a syn Caio dwa latka. Piłkarz nie odniósł się publicznie do zarzutów o romans z modelką. Jego niedawna aktywność w mediach społecznościowych ograniczała się do podziękowania za sezon Manchesterowi United, a także rodzinie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Liczne komentarze w internecie wywołały reakcję Anny Mariany, która nie przeszła równie obojętnie wobec oskarżeń jak Casemiro. Kobieta stanowczo zabrała głos.

O rany, naprawdę? Na sam początek dziennikarz niech dokładnie zbada swoje źródła. Rozglądam się dookoła i wiem, że nie chodzi o mojego męża - napisała małżonka Casemiro.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dużo wskazuje więc na to, że rewelacje Leo Diasa nie doprowadzą do trzęsienia ziemi w domu Casemiro. Być może reprezentant Brazylii ma przekonujące dowody o niewinności, a może po prostu może liczyć na zaufanie małżonki. 31-latek może koncentrować się na karierze piłkarskiej, w której podobnych perturbacji nie przechodzi.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić