VDB| 

Gwiazda programu "Chłopaki do wzięcia" zawalczy u Najmana

31

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Ryszard "Szczena" Dąbrowski weźmie wyłącznie udział w Igrzyskach Rozkminiaczy podczas MMA-VIP 2. Jednak na prośbę fanów Marcin Najman przekonał gwiazdę "Chłopaków do wzięcia", aby zwalczył w oktagonie. W tym pojedynku na pewno nie zabraknie emocji.

Gwiazda programu "Chłopaki do wzięcia" zawalczy u Najmana
Marcin Najman i Ryszard Dąbrowski (Facebook.com)

Takiej zmiany w rozpisce walk na gali MMA-VIP 2 nikt się nie spodziewał. "Szczena", który swoją sławę zdobył dzięki udziałowi w programie "Chłopaki do wzięcia", podczas najbliższego wydarzenia organizowanego przez Marcina Najmana miał wziąć udział tylko w tzw. Igrzyskach Rozkminiaczy. Jednak okazuje się, że tysiące fanów prosiło o jego obecność w oktagonie. Tak też się stało.

- Zadaliśmy pytanie czy chcielibyście zobaczyć pojedynek "Ryśka Szczeny" z "Psychotropem" już na MMA-VIP 2. Odpowiedzi przychodziły lawinowo z odpowiedzią twierdzącą. Wychodzimy wam na przeciw i mamy to. Będzie się działo - przekazał w poniedziałek Marcin Najman.

Dlaczego organizatorzy pytali internautów o pojedynek Ryszarda Dąbrowskiego z "Psychotropem"? Wszystko za sprawą ich spięcia podczas konferencji prasowej. Panowie pobili się podczas tego wydarzenia, co odbiło się echem we wszystkich polskich mediach.

Konflikt pomiędzy "Szczeną" a "Psychotropem" rozpoczął się od momentu kiedy ten drugi zaczął wypominać Ryszardowi Dąbrowskiemu jego przeszłość. Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" często był oskarżany przez internautów o przemoc domową oraz brak szacunku do kobiet. Kiedy po raz kolejny usłyszał te zarzuty pod swoim adresem nie wytrzymał i chciał własnoręcznie wymierzyć "Psychotropowi" sprawiedliwość. Jedno jest pewne, w tej walce nie zabraknie emocji.

Pierwotnie "Psychotrop" miał zmierzyć się z "Detailerem". Jednakże ze względu na emocje, które wywołało spięcie z gwiazdorem "Chłopaków do wzięcia, Marcin Najman zdecydował się delikatnie zmienić kartę walk na zbliżające się wydarzenie. Na ten moment nie wiadomo z kim w tym przypadku zawalczy "Detailer".

Zobacz także: Gromda 5. Rafał "Łazar" Łazarek: Wiedziałem, że zaraz go upoluję.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić