Gwiazda zmieniła fryzurę. Zrobiła to w tajemnicy przez żoną i się zaczęło

1

Alvaro Morata podpadł małżonce. Reprezentant Hiszpanii postanowił nieco zmienić fryzurę, ale nie skonsultował tego z Alice Campello.

Gwiazda zmieniła fryzurę. Zrobiła to w tajemnicy przez żoną i się zaczęło
Alvaro Morata i Alice Campello są małżeństwem od lat (Instagram, Alvaro Morata)

Alvaro Morata jest napastnikiem klubu Atletico Madryt od 2020 roku, choć część tego okresu spędził na wypożyczeniu do włoskiego Juventusu. Ponadto napastnik gra regularnie w reprezentacji Hiszpanii.

Piłkarz nie eksperymentował mocno ze swoim wizerunkiem w latach sportowej kariery. Jest brunetem z krótko przyciętymi włosami, które z reguły starannie modelował. Ostatnio postanowił odwiedzić fryzjera i skrócić fryzurę.

Okazało się, że decyzja Alavaro Moraty była spontaniczna. Napastnik zaciekawił dziennikarzy, którzy zapytali go o odwiedziny u fryzjera na briefingu przed jednym z meczów. Okazało się, że skrócenie włosów doprowadziło do nieporozumienia w życiu rodzinnym sportowca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem
Obudziłem się i powiedziałem sobie: dlaczego nie? Ale moja żona rozzłościła się, ponieważ nic jej nie powiedziałem. Czasami musimy też próbować nowych rzeczy, prawda? - powiedział Alvaro Morata.

Małżonka piłkarza Alice Campello nie zamierzała zresztą ukrywać dezaprobaty dla nowego wizerunku męża i wyraziła to komentarzem w mediach społecznościowych. Szczęście w nieszczęściu sportowca jest takie, że nie zdecydował się na rewolucję na głowie i miesiąc, dwa wystarczą na powrót do wcześniejszej fryzury.

Alice Campello jest Włoszką, która zajmuje się modelingiem. Żona piłkarza współpracuje z dużymi markami modowymi, a także spełnia się w roli matki. Para, która poznała się w Italii, doczekała się czwórki dzieci. Zainwestowała w kilka domów, a jeden z nich znajduje się w Turynie.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić