VDB| 

High League 4. Cios w krocze odmienił walkę

2

Jakub Nowaczkiewicz był w poważnych tarapatach, ale... cios w krocze go uratował. Po tym nielegalnym uderzeniu szybko skończył Cezarego Nykiela. Rośnie wielka gwiazda High League?

High League 4. Cios w krocze odmienił walkę
Jakub Nowaczkiewicz wygrał z Cezarym Nykielem (Twitter)

W pojedynku Jakuba Nowaczkiewicza z Cezarym Nykielem zdecydowanym faworytem był ten pierwszy. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest on gwiazdą High League, ponieważ wygrał już dwie walki dla tej federacji.

Najtrudniejszy test?

Przed walką obaj deklarowali, że to będzie typowo sportowe podejście do tego pojedynku. Nie było pomiędzy nimi żadnego konfliktu i motywowało ich jedynie sportowe wyzwanie.

Początek walki był mocno zaskakujący. Cezary Nykiel trafił Jakuba Nowaczkiewicza kilkoma mocnymi ciosami i ten był w poważnym odwrocie. Już wydawało się, że możemy być świadkami wielkiej sensacji, ale w pewnym momencie... "Czaro Kiel" kopnął rywala w krocze.

W związku z tym Nowaczkiewicz otrzymał czas na to, aby mógł dojść do siebie. Ten to skrupulatnie wykorzystał. Wznowienie walki to już była jego pełna dominacja. Szybko obalił Cezarego Nykiela i tam już bezlitośnie go obijał. Sędzia nie mógł podjąć innej decyzji i zakończył walkę już w pierwszej rundzie.

Robię to dla mojej mamy, którą ściągnąłem na tę walkę do Polski. Wszystko co robię, robię dla ciebie. Kocham cię - mówił po walce wzruszony Jakub Nowaczykiewicz.

Efektowna gala High League 4

Warto podkreślić, że to była czwarta walka High League 4 i czwarta z rzędu zakończona przed czasem. Wcześniej m.in. efektownie został znokautowany "Macias" oraz poległ streamer "Kubx".

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić