VDB| 

Jak zapowiedział tak zrobił. Słynny Rolnik ostro imprezował po gali Najmana

12

Mateusz Kisiel szerokiej publiczności jest znany z udziału w programie "Rolnik szuka żony". Jednak jak się okazało oprócz pracy na roli, bardzo dobrze czuje się w klatce. Słynny "Rolnik" pokonał swojego rywala, a potem razem z nim ostro imprezował. Wszystko uwiecznił w mediach społecznościowych.

Jak zapowiedział tak zrobił. Słynny Rolnik ostro imprezował po gali Najmana
Mateusz "Rolnik" Kisiel wygrywa na gali MMA-VIP (Twitter.com)

Kilka miesięcy temu Mateusz Kisiel zasłynął ze swojego udziału w programie "Rolnik szuka żony". Już w pierwszych kontaktach z rolniczką Magdaleną pokazał, że jest niezłym fircykiem. Zaowocowało to zaproszeniem go do jej gospodarstwa, jednak tam dalej znajomość się już nie rozwinęła.

Mateusz Kisiel jednak nie dał o sobie zapomnieć. Wystąpił na gali MMA-VIP organizowanej przez Marcina Najmana i w swoim debiucie w ringu pokonał menadżera sportowego Sebastiana Troninę. Jednak co ciekawe, jeszcze przed walką powiedział, ze ma zamiar ostro imprezować z... swoim rywalem.

Obaj panowie polubili się i chociaż w sobotni wieczór stoczyli pojedynek w mieszanych sztukach walki to potem zamierzali się dobrze bawić. Jak się okazało, nie były to słowa rzucone na wiatr. Obaj pokazali, że imprezowanie leży w ich naturze.

- Dziękuję za walkę swojemu przeciwnikowi, jest mega gościem. Piękny gest z jego strony z prezentem na moje urodziny. Wciąż zostajemy ziomkami - napisał Mateusz "Rolnik" Kisiel na Instastory.

Po walce "Rolnika" z Sebastianem Troniną doszło do niecodziennego zdarzenia. Mateusz Kisiel obchodził w dniu walki urodziny, dlatego rywal, pomimo przegranej walki, wręczył mu prezent. To tylko potwierdza, że obaj mocno się polubili, a nie jest to zbyt popularne w sportach walki.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: takiego gola nie powstydziłyby się największe gwiazdy futbolu!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić