Najlepsze memy po gali Marcina Najmana. "Ale nie odklepałem!"

130

Pierwsza gala MMA-VIP już za nami. Mierzyli się ze sobą żużlowcy oraz trenerzy personalni. Najważniejszym wydarzeniem była ostatnia walka Marcina Najmana. Internauci nie zawiedli i w sieci pojawiło się sporo memów.

Najlepsze memy po gali Marcina Najmana. "Ale nie odklepałem!"
Ostatnia walka Marcina Najmana (MMA-VIP)

Marcin Najman postanowił zakończyć karierę na swoich warunkach. Wraz ze swoimi partnerami biznesowymi zorganizował galę. Nie było jej w żadnej telewizji, dostęp był możliwy wyłącznie przez system PPV. Podczas wydarzenia odbyło się siedem walk, rywalizowali ze sobą m.in. żużlowcy oraz trenerzy personalni.

W walce wieczoru Marcin Najman zmierzył się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. W drugiej rundzie gospodarz imprezy musiał uznać wyższość rywala. Otrzymał takie ciosy, po których nie był w stanie walczyć dłużej.

- W I rundzie fajnie mi się walczyło, ale wieku się nie oszuka. To nie umniejsza zwycięstwa Szymonowi. Przygotował się świetnie. Trenuj, walcz dalej, wszystko przed tobą - mówił Najman po walce.

Jeśli chodzi o samo widowisko, to internauci mieli mieszane odczucia. Jednak gala przyniosła wiele emocji, a o to w tym wszystkim chodziło. Tradycyjnie po walce Marcina Najmana pojawiło się mnóstwo memów. Większość dotyczyła wyniku rywalizacji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: MMA. Nokaut roku?! Zobacz niesamowite uderzenie, zawodnik upadł na twarz
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić