VDB| 

Jest komunikat Prime Show MMA. Wszyscy na to czekali. W końcu się uda?

8

To, w jakich okolicznościach nie doszło do walki Adama Soroko z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem, przeszło do historii polskich freak fightów. Wygląda jednak na to, że co się odwlecze, to nie uciecze. Prime Show MMA ponownie zapowiedziało ten pojedynek.

Jest komunikat Prime Show MMA. Wszyscy na to czekali. W końcu się uda?
Adam Soroko oraz Stifler na ceremonii ważenia przed Prime MMA (YouTube.com)

Jeszcze na początku 2022 roku wydawało się, że we freak fightach objawiła się nowa gwiazda. Adam Soroko podbijał sieć, a organizacje zbijające fortunę na walkach influencerów mocno rywalizowały o kontrakt z nieobliczalnym zawodnikiem.

Skandaliczna ucieczka Soroko przed walką

Ostatecznie wyścig o podpis pod kontraktem wygrało Prime Show MMA. Szybko ogłoszono pojedynek Soroko z gwiazdą popularnego programu "Warsaw Shore" - Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. "Hype" przed tym starciem był ogromny.

Z czasem się okazało, że organizatorzy mieli z tego więcej problemów niż pożytku. Na kilka godzin przed walką Adam Soroko zniknął i niemalże do ostatniej chwili trwały jego poszukiwania. Ostatecznie do starcia nie doszło. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ.

Soroko jednak zawalczy ze "Stiflerem"?

Od tamtego zamieszania obaj zawodnicy zdążyli stoczyć po jednym pojedynku w Prime Show MMA. Te nie zakończyły się najlepiej. Obaj zostali zdeklasowani przez rywali - "Stifler" przez "Bombardiera", a Adam Soroko przez Pawła Tyburskiego.

Teraz jeden z nich będzie miał szansę na zapisania zwycięstwa na swoim koncie. Organizatorzy zdecydowali się ponownie ich razem zestawić. Jak obiecują w mediach społecznościowych, teraz walka jest pewna.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Do pojedynku Adam Soroko kontra Damian "Stifler" Zduńczyk ma dojść podczas gali Prime Show MMA 4. To wydarzenie odbędzie się w Szczecinie już 26 listopada. Co więcej, znamy kilka innych zestawień tejże gali.

W walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Paweł "Popek" Mikołajuw. Natomiast w co-main evencie zobaczymy walkę kobiet, w której wystąpią "Zusje" i Monika Godlewska. Szczególnie występ tej drugiej budzi kontrowersje, ponieważ borykała się ona ostatnio z poważnymi problemami psychicznymi.

Zobacz także: Paweł Jóźwiak nie ukrywa smutku. "Freak fight pozamiatały sport pod dywan"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić