Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Jest właścicielem mistrzów NBA. Jego piękna córka robi furorę

0
Podziel się:

Wesley Edens jest amerykańskim biznesmenem-miliarderem, którego oczkiem w głowie jest jednak piękna córka. 25-latka coraz robi większą karierę w modelingu.

Jest właścicielem mistrzów NBA. Jego piękna córka robi furorę
Jest właścicielem mistrzów NBA. Jego piękna córka robi furorę (Instagram)

60-letni Wesley Edens jest człowiekiem wielkiego biznesu. Jego majątek szacuje się na około 5 miliardów złotych. Jest między innymi właścicielem luksusowego hotelu i ośrodka narciarskiego Jackson Hole w stanie Wyoming, tam gdzie kiedyś mieszkali rodzina Kardashianów.

Jest właścicielem klubu Milwakuee Bucks, którzy kilka miesięcy temu zostali mistrzami NBA. Edens nawiązał również współpracę z legendą Michaelem Jordanem i wprowadził na rynek markę tequili Cincoro. Jego następną misją jest sprowadzenie zespołu piłki nożnej do Las Vegas.

Ma piękną córkę

Edens doskonale oddziela kwestie zawodowe od życia prywatnego. Oczkiem w głowie tatusia jest 25-letnia Mallory, która robi coraz większą karierę w świecie modelingu.

Córka Wesleya często gości w Nowym Jorku, gdzie pozuje do wielu renomowanych magazynów kobiecych.

Mallory ma ponad 200 000 obserwujących na Instagramie, z którymi dzieli się swoim stylem życia. 25-latka nie boi się także pochwalić w mediach społecznościowych swoim niesamowitym ciałem w bikini.

Zobacz także: Kontrole trzeźwości i stanu technicznego pojazdów. Akcja Inspekcji Transportu Drogowego w Wielkopolsce
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić