Jakimowicz wulgarnie o Wirtualnej Polsce. Najman był bezlitosny

472

Marcin Najman ma prawicowe poglądy i często gości na kanapach telewizji publicznej. To jednak to nie oznacza, że zgadza się ze wszystkimi w TVP. W ostrych słowach skomentował właśnie zachowanie Jarosława Jakimowicza, który zaatakował reportera Wirtualnej Polski.

Jakimowicz wulgarnie o Wirtualnej Polsce. Najman był bezlitosny
Jakimowicz wulgarnie o WP. Ostra odpowiedź Najmana (Instagram)

Marcin Najman to intrygująca postać w polskiego show-biznesu i sportu. Nie ma półśrodków, albo się go kocha, albo nienawidzi. Sportowiec z Częstochowy nigdy nie bał się wypowiadać na kontrowersyjne tematy. Oprócz tematyki MMA i boksu często zabierał głos na tematy polityczne.

Najman wielokrotnie pojawiał się na antenie TVP Info, zabierał głos na najważniejsze sprawy w Polsce i na świecie. Tłumaczył widzom prawo Unii Europejskiej i tzw. mechanizm weta. Jasno opowiadał się także po stronie byłego już prezydenta USA Donalda Trumpa.

Najman występował u boku Jarosława Jakimowicza, którego nie darzy jednak większą sympatią. Były sportowiec skrytykował zachowanie gwiazdy TVP, która zachowała się karygodnie w stosunku do reportera Wirtualnej Polski. W pewnym momencie niespodziewanie odpalił do reportera WP "Nie rozmawiam ze zdrajcami i szmatami".

Najman odpowiada Jakimowiczowi

Zachowanie dziennikarza TVP nie przypadło do gustu Marcinowi Najmanowi, który w ostrych słowach skrytykował Jakimowicza.

Wiecie dobrze, że jestem Patriotą, że mam prawicowe poglądy, ale takie wypowiedzi tylko i wyłącznie szkodzą merytorycznej prezentacji naszych prawicowych poglądów. Nie chce aby Polskich Patriotów utożsamiano z tym człowiekiem - napisał wprost Najman.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Marcin Najman niedawno odniósł zwycięstwo podczas gali MMA VIP-3, gdy w pierwszej rundzie pokonał Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego.

Zobacz także: Sankcje dla Białorusi? Znamy stanowisko prezydenta
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić